Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na neděli, dne 24. ledna a začíná poslední týden lednového měsíce.

Povídání na neděli, dne 24. ledna a začíná poslední týden lednového měsíce.

Autor: v Neděle 24.01.2016 09:57:28 |

Krásný nedělní den, který je přímo vrcholem právě probíhajícího Úplňku v ohnivém Lvu, přeji všem miláčkům 🙂 Nedělní den a datum 24. ledna je dle numerologie sedmičkový. Sedmička je číslem vztahů a vibrací léčení, je také energií, která nás vede k tomu, abychom si zařídili svůj vlastní život dle volby naší Duše, protože jsme připraveni dostat to, co dostat máme 🙂 Celý náš život je prostoupen osudem a propůjčuje nám odvahu, opatrnost, rozvážnost, vytrvalost, anebo přehnané riskování. Také vážné onemocnění postupně rozkládá naší mysl, tělo a duši, dokud se změnou pohybu myšlenek neuzdravíme. Ach ten Saturn, jako vládce času putující ohnivým znamením Střelce probouzí v sobě sílu starce a důstojně kosí vše, co už není na naší planetě výživné. Přesto je Saturn v těchto dnech přes svojí vytrvalost opatrný a šetrně zvažuje, kam má svojí pozornost obrátit 🙂 Jinak pohotový a obratný Merkur, který zemským Kozorohem ve společnosti Pluta putuje, rozehrál neklid a bezradnost na Uran do ohnivého Berana. Přesto je ten náš Uran vynalézavý, originální a ve své svobodě, výbušnosti a nezávislosti v nás dokáže vyprovokovat impulsivní rozhodnutí ke změně. Černá luna ve vzdušných Vahách v opozici na planetu Uran do ohnivého Berana ještě vše akutně podbarvuje, čistí a zveličuje 🙂 Ve svém počínání jsou planety neklidné a někteří lidé je vnímají jako skřípavou hudbu. A právě toto jsou planetární energie, které svým provokováním vyvádí z rovnováhy každého, kdo je držen na uzdě vlastním strachem a kolísá v rytmu pohybu života svého. Uran rovněž působí na elektřinu. Přeji Vám zlatíčka nádherný den. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka 🙂 775 097 667 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.