Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na neděli, dne 11. října 2015 a začíná nám nový pracovní týden.

Povídání na neděli, dne 11. října 2015 a začíná nám nový pracovní týden.

Autor: v Neděle 11.10.2015 09:06:00 |

Krásný nedělní den 11. října a následující týden přeji Vám všem 🙂 Dnešním nedělním dopolednem vstupuje ubývající Měsíc do Vah. Protilehlým znamením Vah je ohnivý Beran. Vahám vládnou vztahy a planeta lásky Venuše. Beranu zase vládne bojovný Mars, naše cíle, touhy, pocity, prožitky a je obrazem našeho Já 🙂 🙂 Mars vyjadřuje mužskou sílu a Venuše lásku, něhu ♥ ♥ ♥ V momentu, kdy sestupujete v citové hloubce duše na samé dno sama sebe, už odmítáte “něco” podřadného znovu prožívat. Proto se snažíte změnit podmínky a dát své životy do pořádku… A přeci jen už nehledáte jen provizorní řešení dané situace. Myslím, že snad všichni si uvědomují šílený rozpor mezi světem duchovním a mezi světem hmotným. Mezi skutečnými fakty, ideály a mezi bláboly, které šíří ve světě posedlí fanatici a blázni. Planeta zvratů a změn Uran je v ohnivém znamení Berana a jeho působení v marsovském znamení s krátkými výstupy přetrvává do 6. března roku 2019. Průchod planety Uran jedním znamením trvá po dobu sedm let. Uran v Beranu a Saturn ve Střelci jsou jedinečné planety 🙂 Saturnův přestup do Střelce nám ukazuje cestu čistky a spravedlnosti, Uran přináší otřesy a převratné změny. A Vaše duše ? Jak jinak, jsou neklidné a vnímají strach z veškerého dění. Uran v kvadratuře na Pluta do zemského znamení Kozoroha svrhuje vše staré, nepotřebné a probouzí naše Já. Je krásné vědět a přijmout, že duše nejsou obětí, ale že jsou tu sami za sebe. Každá duše má svůj karmický úkol. Vše, co se děje, nás probouzí k uvědomění si našich vnitřních hodnot a přijmout, že největším bohatstvím, které máme je domov a rodina ♥ Proměny energií nabírají na intenzitě a přibližují nás k zachování věrnosti sami sobě 🙂 Umíráme proto, abychom se opět znovu narodili.  Děkuji všem, kteří sledujete a sdílíte moje stránky 🙂 Děkuji za Vás ♥ V lásce a v úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka 🙂 Ještě přidávám trochu nostalgie při ranním focení podzimní zahrádky. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás