Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na čtvrtek, dne 26. února 2015.

Povídání na čtvrtek, dne 26. února 2015.

Autor: v Středa 25.02.2015 19:12:00 |

Přeji vám krásný středeční večer s Lunou v Blížencích, dne 25. února a krásné probuzení do čtvrtečního rána, dne 26. února 2015 🙂 Černá luna v zemské Panně nám teď působí v opozici na Neptuna do Ryb.  Panna je převážně emocionální a snaží se analýzou a myšlením ovládnout své city, nejistotu a zvláště pak pochybnosti. Panna přemýšlí a přezkoumává, rozebírá akce a následně reakce 😀 Černá luna v zemské Panně, které náleží šesté znamení zvěrokruhu, nám s léčitelem Chironem říká, že vše se projevuje v oblasti našeho pupku, těla a duše, v oblasti léčení. Panna je padajícím znamením, což znamená, že je výsledkem minulých snah 😀 Signalizuje nám potřebu změny vlastního vývoje, aby došlo k harmonickému spojení osobnosti s duší… Případně, že je něco potřeba opravit, vyčistit a vyléčit 🙂 🙂 🙂 Panně vládne planeta Merkur, ovšem zase z pohledu mytologie i bohyně Ceres, která vnímá světlo a hojnost duše. Ceres mám moc ráda, ukazuje nám, co dáme vařit do hrníčku, nemusí být vždy dobré do našeho zobáčku. Ceres jako bohyně plodnosti a úrody ozřejmuje, na jakém vývojovém stupínku uvědomění se naše duše krásná nachází 🙂  Přeji vám nádherný čas plný lásky, polibků a vášnivých objetí ♥  V srdíčkovém objetí vaše astroložka, lektorka seminářů a kartářka Jitka ♥ Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice, telefon 775 097 667 a 777 602 325 

V sobotu, dne 23. května pořádám andělský seminář a více najdete   Kurzy a semináře Andělské školy 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás