Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na čtvrtek, dne 15. října 2015.

Povídání na čtvrtek, dne 15. října 2015.

Autor: v Čtvrtek 15.10.2015 06:32:52 |

Krásné čtvrteční ráno, dne 15. října přeji Vám všem miláčkové 🙂 Teď čtu v kalendáři, že má dneska svátek Tereza a je den bílé hole. Všem Terezkám přeji pěkný svátek 😀 Dorůstající Měsíc prochází znamením vodního Štíra a Slunce je ve vzdušných Vahách. Jak nám Luna přibývá, máme sklony k přibývání na tělesné váze. A jaké postavení planet nás čeká ? Venuše pokračuje na své cestě zemskou Pannou, ale je v opozici na retrográdního Neptuna do Ryb. Zemská Panna, kterou šesté znamení zvěrokruhu ovlivňuje a vodní Ryby, kterým zase dvanácté znamení zvěrokruhu vládne, nás spojují se světem duševním, s otázkou posmrtného života, dále se světem léčení, s životními krizemi a s pracovním procesem. Dvanácté znamení zvěrokruhu v Rybách… Mockrát  jste si mohli položil otázku, proč jste vlastně tady, proč jste se narodili, co je smyslem Vašeho života… Dvanáctý astrologický dům je odrazem Vašeho vnímání světa, mnohdy bolestného vnímání, že zrovna Vy jste tady… Je Vaším strachem miláčkové, když ve Vás přežívají pocity, že se nemůžete vymanit z vlivu životních zkoušek, které Vás svazují … Venuše v opozici na Neptuna je skvělým námětem k zamyšlení, proč jsme vlastně tady a hledáním odpovědi na otázku, jaký má duše karmický úkol a následný vývoj. Nebo co se stane s duší po životě ? Takže dvanácté znamení zvěrokruhu jde po stopě hledání vlastní identity a je přemýšlením o posmrtném životě. Přes bolestivé vnímání světa a životních zvratů je potřeba se umět přenést a nic nebrat tragicky. Učíme se lásce, odpouštění a smíření … Všichni ♥ Miluji Vás s přáním krásného dne 🙂 Dnešní den je vhodný pro sedací koupel z přesličky, pro zklidnění duše můžete popíjet třezalkový čaj a v místě, kde trávíte co nejvíce času, si můžete nad prostor pověsit čistý křišťál.  V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka. 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás