Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na čtvrtek, dne 12. března 2015.

Povídání na čtvrtek, dne 12. března 2015.

Autor: v Čtvrtek 12.03.2015 07:19:58 |

Krásné čtvrteční ráno, dne 12. března přeji všem blízkým přátelům, klientům a miláčkům 🙂 Dneska už máme ubývající Lunu se Saturnem ve Střelci, kterému deváté znamení zvěrokruhu a planeta Jupiter vládne 🙂 Střelec působí na kyčle, stehna, játra a žíly. Energie Uranu s námi mírně zatřese a budeme mít pocit, že je na čase rozvíjet své tvůrčí schopnosti 😀 Takže dneska se můžeme vymanit z překonaných citových závislostí, můžeme část své energie věnovat svým cílům a vydat se žádoucím směrem 😀 😀 😀 V pátek už máme poslední čtvrt Měsíce ve Střelci, což je ideální čas na očistu tělíček 🙂 S láskou vás srdíčkově objímá vaše astroložka a kartářka Jitka ♥
Jestli se chcete ke mne objednat, můžete volat na telefon 775 097 667 a 777 602 325. Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Každý okamžik našeho života je krásný a něčím výjimečný a každá lekce a bolest nám přináší pochopení, proč se věci dějí tak, jak se dějí a tím možnost nového začátku ♥ Mojí nabídkou pro vás je  úžasné čtení Akáši… Čas pluje jako hvězdy po obloze a odhaluje nám posvátné kouzlo našich dávných předků a jasnovidců… Pouze některým bylo v lásce dovoleno vejít do Akášické knihovny a s pomocí andělských a duchovních průvodců číst ve vaší knize života a osudu a předávat uchované záznamy vaší Duše *** V Akášické kronice jsou uchovány  záznamy vaší Duše a předané informace vám mohou pomoci obohatit vhled.  S pomocí vzkazů a odpovědí na vaše otázky můžete najít smysl a cestu svého života, který právě tady a teď prožíváte *** Můžete se ke mne objednat.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás