Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na čtvrteční večer, dne 12. února 2015 s přáním krásných dnů.

Povídání na čtvrteční večer, dne 12. února 2015 s přáním krásných dnů.

Autor: v Čtvrtek 12.02.2015 22:45:07 |

Krásný čtvrteční večer a krásnou dobrou noc přeji všem milým zlatíčkům a dobrým dušičkám 🙂 Tak si také tak někdy říkám, když už jsme na určité duševní úrovni, jak vnímáme lásku k bližním, pochopení druhých a službu lidstvu… ? Rozpouštíme staré struktury a staré formy myšlení a vytváříme si nové srdíčkové myšlenky. Přesto nesmíme zapomínat, že ta jedinečná láska a obětavost nám vždy ukazuje cestu do našich srdcí, aby jsme věděli, kdo jsme a proč jsme a byli k našemu vlastnímu citovému Já velice hodní… Abychom ve své bdělosti zůstávali sami sebou. Couvající Lunu už máme ve Střelci 🙂 Střelec působí na kyčle, stehna, játra a žíly. Ať už se miláčkové vydáme jakýmkoli směrem, tyto dny nám přináší silné vazby mezi lidmi 🙂  Přeji vám nádherný čas pochopení, čas plný světla a lásky ♥ V srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás