Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání a čtvrtek, dne 12. února 2015.

Povídání a čtvrtek, dne 12. února 2015.

Autor: v Čtvrtek 12.02.2015 09:24:12 |

Krásný čtvrteční den 12. února přeji všem milým zlatíčkům a dobrým dušičkám 🙂 Luna prochází znamením Štíra a dnešním podvečerem přestoupí do ohnivého znamení Střelce, kterému Jupiter a devátý astrologický dům vládne 🙂 A dneska máme poslední čtvrť Měsíce 🙂 Mám hodně klientů a proto po věštění odpočívám a tak píši příspěvky v rámci času, jak mi dovolí 😀 Ale dny jsou přesto nádherné, úžasné a retrográdní Merkur, který nás svojí strnulostí ve Vodnáři pozlobil, tak se konečně uvolnil a dostal do chodu přímého a my zase jedeme dál 😀 😀 😀 Takže změny,  posuny, nový přátelé a nové projekty nebudou s uvolením napětí o nic ochuzeny 😀  Tarotová karta “Sedmička pentaklů” mluví o perspektivním a pozitivním průběhu a situacích, které jsou opět v pohybu a skvěle nám dozrávají :-* Přeji vám nádherný čas plný světla a lásky ♥ V srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás