Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Pondělním ránem, dne 10. července roku 2017 přechází Měsíc do Vodnáře, povídání o vlivu lékařské astrologie a co nás čeká v letních měsících.

Pondělním ránem, dne 10. července roku 2017 přechází Měsíc do Vodnáře, povídání o vlivu lékařské astrologie a co nás čeká v letních měsících.

Autor: v Neděle 09.07.2017 13:31:52 |

V pondělí v 7 hodin a 37 minut ráno, dne 10. července roku 2017  přechází ubývající Měsíc do vzdušného znamení Vodnáře, kterému planeta Uran vládne  Krásný dnešní nedělní den a následný příští červencový týden přeji všem přátelům a všem příznivcům  Měsíc ve Vodnáři působí na lýtka, kotníky, křečové žíly a prokrvovací systém. S mojí Černou lunou ve Vodnáři mám sama neustále studené nohy a ruce   A vlastně  klienti, kteří mi s Černou lunou v horoskopu ve Vodnáři přicházejí do poradny, tak jsou na tom stejně  Stále nám planetární konstelace přejí, abychom sbírali posvátné a magické byliny. Byliny nejen můžeme dávat pod polštář, nebo nakládat do oleje či lihu, ale také si vařit čaj. Mám doma sedmero bylinek, z kterých si připravuji čajík a ten ochucuji domácím sirupem z pampelišky. Bylinky volím intuitivně, podle toho, co zrovna mému tělu dělá dobře. Měsíc v astrologii vždy odpovídá bytosti jako celku a vlivu na zdraví, rovnováhu a celý organismus. Měsíc zároveň působí na psychiku, emoce, přecitlivělost. S přechodem Měsíce do vzdušného znamení Vodnáře začne velmi silně na lunu působit planeta Mars, toho času tranzitující ve vodním Raku. Mars má v lékařské astrologii jednak vztah ke svalstvu, rovněž velkou úlohu hraje při zánětech těla a při nehodách. Rovněž Uran v ohnivém Beranu je postavený kvadraturou na Mars do Raka, což většinou přináší úrazy a léčení v nemocnici, operace a pak ještě dlouhotrvající doléčování doma. Píšu tu pouze zkušenosti z poradny miláčkové moji. Každá bytost by měla pečovat o své duševní a fyzické zdraví. Nebo li o duši a o tělo. Hvězdy v horoskopu vám jenom osvětlí citlivá místa dané oblasti, genetické zátěže a také, čeho se můžete vyvarovat, ale návštěva lékaře, anebo čínské či alternativní medicíny je pouze jenom na vás. Měsíc ve Vodnáři zachycuje druhé lidi a přátele ve vašem životě. Vodnář je nezávislé a volnomyšlenkářské znamení zvěrokruhu. Uran který Vodnáři vládne se nachází v ohnivém Beranu a může přinášet nejenom spoustu přátel, ale také přátelství nestálého charakteru. Vliv právě teď mají letní společenské večírky, party a úspěchy.

Hodně se píše a hodně se povídá o Plutovi, což je dle mytologie král podsvětí. Je mu přiřazená bytost ďábla, ale v zásadě je Pluto planetkou transformací a přeměny. Jeho temnota v podsvětí pozvolna rozsvěcuje pohled na jiný svět. Od smrti k novému zrození, neboli vzkříšení lásky, světla a naděje na probuzení božského vědomí. Duše ve kterých válka a temná slepota setrvala, jsou a dále budou tak odvedeny do dimenze zapomenutí. Plno lidí vnímá, že přechod od úrovně nevědomí do úrovně vědomí je dlouhotrvajícím vývojem a transformací. Na otázku jak dlouho transformace potrvá odpovídám, že přesně tohle záleží jen na nás. Karma přináší ponaučení z chyb minulosti, ale ne každý se ponaučil  A čas pokračuje dál …  V březnu roku 2020 vstoupí Saturn do Vodnáře a jeho přerušovaný průchod Vodnářem pod vlivem vlivem retrográdního Saturna tak potrvá do března roku 2023. Dne 13. srpna letošního roku se Merkur v zemské Panně zastaví a nabere tak směr retrográdní, ve kterém zůstane do 5. září. Retrográdní planeta vždy přináší ohlédnutí se zpět a tématem bude návrat těch situací, které jsme nezvládli ukončit a které ještě potřebujeme dořešit. Merkur je zároveň planetou informací a techniky, takže se připravíme na technické kolapsy a raději si důležité věci budeme zálohovat, anebo je vytiskneme na papír. Tak aspoň ve zkratce jsem vám napsala pár informací k létu  Přeji vám nádherné a plně prožité dny. Každá bytost má šanci udělat změnu. Tak se mějte a zatím papa v lásce a úctě vaše astroložka a vědma Jitka  775 097 667  

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.