Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Pondělním dnem, 29. května roku 2017 se májové dny chýlí ke konci a ve čtvrtek přebírá vládu měsíc červen.

Pondělním dnem, 29. května roku 2017 se májové dny chýlí ke konci a ve čtvrtek přebírá vládu měsíc červen.

Autor: v Neděle 28.05.2017 17:32:33 |

Je krásné letní počasí a já s přáním nádherných dnů vás všechny vítám na mých stránkách  Začíná poslední květnová polovina týdne a ve čtvrtek svou vládu převezme měsíc červen  Slunce prochází vzdušným znamením Blíženců, kterým vládne planeta pohybu myšlenek, obchodu, smluv a komunikace, planeta Merkur. Neptun nám na nebeské klenbě zaujímá postavení ve vodních Rybách a vytváří velice příjemný aspekt na Merkura do zemského Býka. Neptun je planetou snů, velkých iluzí a je mořem pohádek, zatímco Merkur je v Býku příjemnou planetou dychtivého poznání, pozorování, bystrého myšlení, vysokých nároků a má silnou komerční stránku. V cyklu mezi Sluncem v Blížencích a mezi Neptunem poznáváme svou intuici, která nám zprostředkovává vyplouvání snových obrazů na povrch, tak říkajíc odkrývá realitu vnitřního světa a vede nás cestou lásky k veškerenstvu. Pak podle postavení domu, v němž se Neptun nachází, dochází k vyššímu produchovnění, Neptun v Rybách též vysílá soucit, citovost, nebo také v mžiku opuštění a osamocenost. V okamžiku, kdy se bytost přestává považovat za oběť v transformujících se cyklech života, nebude už prožívat bolest spojenou s minulostí. Jupiter ve vzdušných Vahách setrvává v retrográdní pozici do 9. června roku 2017 a poté nabere přímý směr  Záměr retrográdního Jupitera spočívá v tématu nevyřešených a neukončených vztahů, kdy šlo o rozchody, vytvořené závislosti, lpění na partnerství a návraty, či definitivní konce, v tomto případě se retrográdní Jupiter, který je vládcem ve Střelci, snažil vést lidi k přemýšlení, zda je nutné zůstat ve vztahu nebo v situacích, které už dávno zemřely. Na základě těchto prožitků se lidé snažili vymanit z plačtivých závislostí. Jupiter ukazuje fázi hledání smyslu, v tomto případě, když je ve Vahách, pak hledá smysl v partnerských vztazích. Když smysl života v lásce a ve vztahu nenachází, pak pochopitelně partner odchází  Až opustí Jupiter retrográdní pozici a nabere přímý směr, až duše nebude ochromována postojem oběti, dojde k otevření srdcí a nově vám začnou fungovat lásky, vztahy, partnerství, přátelství … A ještě přidám opáčko karmických uzlů … Klesající lunární uzel (dračí ohon) je nádobou starých vzorů a nezpracovaných zátěží, z kterých jsme si vzali ponaučení a proto je nejvyšší čas je opustit … Stoupající lunární uzel (dračí hlava) ukazuje novou cestu duše a cíl života. Krásné a citové dny plné duševní rovnováhy vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka ♥ Papa  

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.