Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Pondělní zamyšlení na dobrou noc, dne 26. ledna 2015.

Pondělní zamyšlení na dobrou noc, dne 26. ledna 2015.

Autor: v Pondělí 26.01.2015 21:31:43 |

Krásný pondělní večer přeji všem blízkým a milovaným dušičkám 🙂 Dorůstající Lunu máme v zemském Býku, kterému Venuše, planeta lásky vládne. Ach ty bolestné lásky, vztahy, nevěry, rozchody, návraty a milování jsou tématem každodenního čarování a věštění ♥ ♥ ♥ Bolest se v srdíčkách hlouběji otevírá a přes slzy na světlo se snaží vylétnout, aby se v konejšivém pohlazení vyléčila… A tak duše svůj smutek odložila. Vše je řešitelné ♥ Někdo podléhá touze a potřebě stále vysvětlovat, druhému něco dokazovat a odhalovat tajemství vyšších sil lásky… A tak klopýtá na své cestě poznáním plného neklidu a rozčarování. A někdo si zase pokládá otázku, v čem je vlastně smysl života mého? Je to jen rozprava ega s duší. Je to, že každý hledající má obrovský potenciál k uvolnění citových a myšlenkových pochodů 🙂 Je to cesta opouštění, na čem tolik lpíme. Je to cesta k láskyplnému poznání sami sebe 🙂 A právě proto je život tolik krásný, protože se tady stále něco všichni učíme 🙂 S láskou vás objímám. A přeji vám milou a pohádkovou dobrou noc. Děkuji, že jste ♥ ♥ ♥ Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás