Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Pondělní povídání před Novem, dne 19. ledna 2015.

Pondělní povídání před Novem, dne 19. ledna 2015.

Autor: v Pondělí 19.01.2015 07:13:37 |

Nádherný pondělní den 19. ledna přeji všem přátelům, miláčkům a příznivcům hvězd 🙂 Dnešní den je před Novoluním 🙂 Měsíc se ve fázi ubývání společně se Sluncem nachází v zemském znamení Kozoroha. Zítra nám vrcholí Nov ve Vodnáři a Slunce nám rovněž přejde do vzdušného Vodnáře 🙂 Je to zvláštní čas, viďte 🙂 ♥ Plno příběhů se teď v našich duších odehrává. Plno vzpomínek z minulosti a z dětství se nám ještě probouzí, aby je už mohl konečně odvát čas. Plno karmických pout se léčí, aby vazba byla konečně ukončena… A hodně duší s věštěním končí, protože cítí, že už nemohou, anebo nemají na této cestě pokračovat dál… Vliv úžasného a spravedlivého Saturna ve Střelci se otevírá pohybu a změnám, které se nám dějí…:-D Ještě dneska můžeme zapalovat žluté svíčky, zítra s příchodem Novu zapalujeme bílé a modré svíce. Pondělní den je jedničkový a je pod vládnoucí planetou bohyně Luny, která ještě dneska zemským Kozorohem prochází. Takže dneska můžeme prožívat a pracovat s napětím nejenom v mysli, ale hlavně v srdci. Všichni přicházíme na svět s poklady moudrosti a s dary, které jsme získali v minulých životech a z kterých můžeme čerpat, protože jsou naším dědictvím. Proto důvěřujte sami sobě a důvěřujte, že život se v dobro obrátí. Mějte krásný den. Ne vše, co je pohledem krásné má lásku v duši, také ne vše, co je pohledem ošklivé má špatnou duši. Právě i pod tím vrásčitým povrchem se skrývají obrovské dary. Dary světla a lásky. S láskou a světlem, s úctou a s Anděly vaše astroložka a kartářka Jitka ♥

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás