Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Pondělní povídání, dne 14. prosince 2015.

Pondělní povídání, dne 14. prosince 2015.

Autor: v Neděle 13.12.2015 20:00:58 |

Krásný nedělní večer a krásné probuzení do pondělního rána, dne 14. prosince a nový začátek pracovního týdne přeji všem blízkým a nádherným dušičkám 🙂 Za deset dnů už máme Štědrý den 🙂 Miluji Vánoce a jejich tradice. Letošní vánoční cukroví a vánočku peče moje maminka a Kateřinka, tak náš domov vanilkou a oříšky voní 🙂 Jen ten sníh nás zpovzdálí pozoruje a na Vánoce v malebné krajině sněžit zřejmě nebude. Až do zimního Slunovratu putuje Slunce ohnivým Střelcem. V pondělí ve 14 hodin přestoupí dorůstající Měsíc do vzdušného znamení Vodnáře a v harmonickém aspektu na Jupitera do zemské Panny se vcítí do role hostitele 🙂 Rozhodně s laskavostí Jupitera přehodnocujeme naše životní směry. Do abstraktních záležitostí vneseme nové světlo. A právě těmto úžasným momentům nás začínají přibližovat planetární energie, když pod silným vlivem Uranu můžeme pozorovat hvězdy na obloze 🙂 Prožívejte své životy vášnivě, nechte odejít věci minulé. Protože stejně jako jste šli vy svou vlastní cestou, pomyslete, že je třeba nechat jít vlastní cestou druhé. Však Mars ve Vahách v kvadratuře na Pluta do Kozoroha stejně tak zápasí s pocity odmítnutí a vyčerpání v situacích, ve kterých se rovněž občas sami ocitáte. Je potřeba brát věci s nadhledem a humorně 🙂 V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 775 097 667. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.