Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Pondělní povídání, dne 14. listopadu 2016 a dneska máme super úplněk v zemském Býku.

Pondělní povídání, dne 14. listopadu 2016 a dneska máme super úplněk v zemském Býku.

Autor: v Pondělí 14.11.2016 04:40:30 |

Krásné úplňkové pondělní dobré ráno miláčkové moji :-D Tak zase nemůžu spát. Ale s ohledem k tomu, že večer usínám hodně brzo, tak mi časné vstávání tolik nevadí. Jen vymotání se z teplé peřiny ven jaksi nemusím :-D Včera mě moc potěšily vaše reakce k nahranému videu o úplňku na you tube, které najdete na https://www.youtube.com/watch?v=8dAR4K57wh0 :-P:-P:-P Dneska máme mega úplněk s Lunou v zemském Býku, který vrcholí ve 14 hodin a 55 minut. Černá luna se nachází se Sluncem ve Štíru. A Merkur v přímém směru v ohnivém znamení Střelce :-DJe podzimní měsíc listopad a hodně lidí právě teď má spíše deprimující, než povznášející zkušenosti :-( Ale v klasickém slova smyslu i hořké zklamání přináší úžasnou zkušenost a zjištění, že se potřebujete seberealizovat a jít zase o kus dál. Merkur je ve Střelci dobrým společníkem, když v hloubi duše hledá smysl života a učí nás lásce, moudrosti a pochopení příčin a důsledku duchovních zákonů a věcí, které se nám dějí :-) Merkur je planetou bystrého myšlení a dokáže odhalit podvod a falešné pozlátko zrovna tak, jako životní filozofii, moudrost a přesvědčení o pravdě. Jen jsou chvíle, kdy si lidé ani neuvědomují, co všechno slovně vypouští, dělají a tvoří. V duševní sféře a ve vesmíru mají slova, myšlenky a činy obrovskou sílu a vrací se zpět jako bumerang. Podvědomí a náš vnitřní život je bohatým emocionálním královstvím a světu, ve kterém žijeme se zcela vymyká kontrole. V zásadě mohu přiznat, že během svého života několikrát umíráme a znovu se rodíme. Ale v hloubi duše jsme stále tatáž lidská bytost. Duše, tak tou jsme přece my sami a nemůžeme jí vlastnit. Ostatně nic nemůžeme vlastnit ;-) Duše v nás vnímá, miluje, tvoří, podléhá emocím a přesto je nezničitelná, je volná jako andělská křídla a může vzlétnout. Duše je naší moudrostí a pravým poznáním miláčkové moji. Ale mysl si vymýšlí různá omezení, když je lidská bytost v hlavě  omezená.Duše je podstata a tou jsme přeci jen my sami :-P O fyzické tělo, ve kterém duše jako v říši přebývá, pečujeme. Vzájemným mazlením zase hladíme svou duši. Duše také představuje určitou formu vědomí a když komunikujeme sami se sebou, se svou podstatou, tak vlastně komunikujeme s duší. No není tohle poznání úžasné ? Už víte, proč vás řeč mé duše oslovuje miláčkové a duše spřízněné ? Duše světla, lásky a hvězd ? :-D Duše je naší vlastní identitou a tu nám nemůže nikdo vzít. Když uvěříte sami v sebe, pak vám ani telepatie, instinkt a intuitivní vnímání není cizí a vaše obavy se rozplynou. A ještě na závěr … Každý z vás má duchovní průvodce světla, každý z vás má anděla. Já také. A když žijete v souladu s pravdou, tak se vůbec nemusíte ničeho bát. Krásný den s anděly vám v lásce a úctě přeje astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 900 korun a za dvě hodiny je 1200 korun. Od ledna 2017 je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.