Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Planetární konstelace v závěru měsíce února roku 2020.

Planetární konstelace v závěru měsíce února roku 2020.

Autor: v Středa 19.02.2020 16:42:42 |

Přátelé a miláčkové hvězd, přeji vám krásný středeční únorový den s přechodem Slunce do vodního znamení Ryb  Tento týden v sobotu, dne 23. února vrcholí fáze Novoluní ve vodním znamení Ryb, ve kterém se potkává Slunce v konjunkci s Lunou na čtvrtém stupni Ryb a s retrográdním Merkurem na 9 stupni Ryb. Planetárním vládcem Ryb je Neptun, který současně prochází svým domicilem. Silné planetární obsazení se nachází ve zmiňovaných Rybách a také v zemském znamení Kozoroha.

Kozoroh a Ryby jsou nyní důležitá zimní znamení zvěrokruhu. Se Sluncem v Kozorohu přišel zimní Slunovrat, se Sluncem ve Vodnáři jsme něco vytvářeli a měli jsme touhu odevzdávat minulost a začít spoluvytvářet budoucnost. A nyní se Sluncem v Rybách a v čase Novu se zaobíráme svým nitrem, hloubkou naší duše a dochází k propojení citlivosti a inteligence. Merkur, Slunce, Neptun a následně Luna v Rybách nám propůjčí obrovskou představivost, možná fantazii, vyjadřovací schopnosti a potřebu najít uspokojení v lásce a rodinném životě. U každého jedince může docházet k jinému posunu času při vyjadřování tužeb, nebo ke zpoždění dopravních prostředků a zádrhelu očekávaných informací a zpráv. Dále dochází k rozpouštění protichůdných energií a k transformaci v přemýšlení, které oblasti života dá člověk přednost. Ryby v horoskopu završují dvanácté znamení zvěrokruhu a zastupují dvanáctý mundánní dům. Dvanácti mundánním domům se v astrologii říká zemské sektory. Dvanácti znamením zvířetníku se v astrologii říká nebeské sektory. Dvanáctý dům je v analogii s Neptunem a Rybami. Ve dvanáctém domě se skrývají mystéria prenatálního vývoje Ducha, posmrtné zkušenosti v poznání bezcennosti v hromadění hmotných statků a nevědomost, omezení v nemocnici nebo vězení. Jupiter je v Kozorohu v harmonické planetární konstelaci S Neptunem v Rybách a ovlivňuje tak mystiku, okultní prožitky a spánek   Nedostatkem kontroly nad vlastním uzemněním může být průvodním jevem škodlivých duchovních vlivů. Přeji vám laskavý závěr února a buďte dobří lidé. Papa v lásce a úctě Jitka Bártová 

Můžete se stále objednávat na telefonním čísle 775 097 667 do mojí astrologické poradny a věštírny. Vaše objednávky s vámi vyřizuje můj asistent, který vám nabídne termín a objedná vás ke mně do poradny. Více informací a adresu poradny najdete v odkazu Kontakt Ceny o službách najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Také písemná poradna pro vaše rychlé a krátké dotazy je otevřená a více informací  je vysvětleno v odkazu Vaše dotazy do poradny. Děkuji za vaší důvěru.