Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Planetární konstelace na závěr lednového měsíce v roce 2016.

Planetární konstelace na závěr lednového měsíce v roce 2016.

Autor: v Pátek 29.01.2016 17:08:03 |

Krásný konec lednového měsíce přeji Vám všem miláčkové :-) Venku se výrazně oteplilo a moje potěšení ve vzpomínkách, že zase bude léto, vyhovuje mému životnímu stylu :-D Mars ve Štíru v kvadratuře na Slunce do Vodnáře dává jasně najevo, kdo je malá a kdo je velká ryba v rybníce :-( A ještě Měsíc s Černou lunu ve Vahách, v opozici na Urana do Berana, propírá “špinavé prádlo” a mění životní styl. To znamená odhazuje vše, co tu stojí v cestě. Plno lidí prožívá proměnu v nalezení toho, co hledali, aby se usadili, ještě více lidí se ptá, kdy už skončí náročné konstelace. Já z pohledu veškerého dění odpovídám, to, co v životě nepochopíme dneska, zítra opět z toho budeme skládat reparát :-PNaše odhodlání a silná vůle promění a zkvalitní náš život k lepšímu. Není svoboda něco neudělat, ale svoboda je něco konat :-D A jestli potřebujeme něčemu věřit, naslouchejme vlastnímu citu, který je součástí nás samých … Jupiter je v konjukci se vzestupným měsíčním uzlem v zemské Panně, kterou ovládá rozum. A Mars je ovlivněný Plutem, což je planeta plná tajemství a proměn. V planetární energii, kdy je Mars zbarvený Plutem, docházíme k hlubokému pochopení setby, kterou jsme ve svých a v životech jiných zaseli. Takže se už ani nemůžeme divit, proč se situace odvíjí tak, tak jsme si je připravili :-D Co tedy s tím ? Zabořte tvář do načechraného polštáře, smějte se, milujte se, užívejte si rozkoší a požitků, přistupujte laskavě a s úctou ke každému, kdo Váš život obohatil, ať v kladném, anebo v záporném slova smyslu nějakou lekcí. To je ta setba a to je ta sklizeň :-P Pláč Vás očistí a uleví Vaší duši, pozice oběti Vám naopak ublíží a přivodí další lekci. A v úterý, dne 2. února máme svátek Hromnice – Imbolc, který je svátkem Světel, kdy dle počtu lunárních měsíců v roce zapalujeme i třináct bílých svíček.  V původním pojetí se jedná o keltský svátek Imbolc a s příchodem světla (proto o hodinu více) to znamená symbol nového života v novém roce. Dříve se dodržovala tradice, kdy vánoční svátky končily právě na svátek Hromnice, aby následně oznámily příchod jara. 

Přeji Vám zlatíčka nádherný den a víkend. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka telefon  775 097 667 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.