Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Planetární konstelace na obloze a pondělní povídání, dne 23. května 2016.

Planetární konstelace na obloze a pondělní povídání, dne 23. května 2016.

Autor: v Pondělí 23.05.2016 05:52:24 |

Krásné pondělní ráno, dne 23. května přeji všem přátelům a miláčkům hvězd :-) Po celý pondělní den prochází couvající Měsíc ohnivým Střelcem, který je zabarvený Jupiterem :-) Jupiter v zemské Panně vytváří harmonický aspekt na Merkura do zemského Býka, který se v přímém směru rozběhl … :-D  Ve skutečnosti se budete chtít věcí dotýkat, rozšířit a uskutečnit své myšlenky, nápady, realizovat svůj potenciál a nechat se slyšet a vidět … :-D Úterním dnem přestoupí Venuše ze zemského Býka do vzdušných Blíženců, které pohyb Merkura nadchne. Blíženec je hravé znamení, ale také psychicky labilní, takže Venuše v Blížencích se zítřejším dnem zabarví Merkurem … Planeta svůdnosti, vztahů, svádění a intrik si pohraje s planetou rozumu, myšlení, komunikace a obchodování … :-D Skvělá planetární a impulzivní energie, z které vám bude občas “horko” a pořádně se zapotíte, anebo zima,protože můžete mít pocit, že se přesouváte úplně někam jinam a myšlenky začnete transportovat do mluvených slov, anebo také do písma :-D  Začíná se dařit novým láskám, na které jste si ani nedokázali pomyslet :-P Zužitkujte všechny příležitosti, kterých se vám dostane. Projevujte úctu k druhým a využívejte situací přesně tak, jak je právě třeba. A hrajte si, vždyť ten náš život je pouhá hra :-D Jestli máte pocit, že vás někdo tlačí do nové role, kterou nechcete přijmout, tak není nic lehčího, než mu jí prostě vrátit :-) Váše duše vám říká, kdy máte něco přerušit a nechat plavat. Objeví se odpověď, na kterou jste čekali :-) Můžete být stále vyčerpáni, nebo vás můžou vyčerpávat aktivity a strachy. Ale to už je na jinou kapitolu miláčkové. Je to jen a jen o vás a změně vašeho myšlení. Krásný a lásce požehnaný den :-P V lásce a úctě Jitka ♥ 775 097 667 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.