Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Píše se rok 2016 a moje pojetí nadcházejících jarních dnů.

Píše se rok 2016 a moje pojetí nadcházejících jarních dnů.

Autor: v Pondělí 28.03.2016 11:28:58 |

Krásné Velikonoční pondělí a následný úterní jarní den, dne 29. března a celý týden přeji všem přátelům, klientům a všem miláčkům :-) Oslovením miláčkové všem spřízněným bytostem vyjadřuji, jak je mám ráda :-P A jak vidno, moje oslovení miláčkové Vám dělá na duši dobře :-D Ubývající Měsíc prochází Střelcem, ve středu večer vstoupí do zemského Kozoroha a v sobotu, dne 2. dubna časně ráno přejde Měsíc do vzdušného Vodnáře :-) S příchodem jarního počasí přišla spousta chřipek a virových nachlazení :-(( A já také pšíkám a pšíkám, popíjím horký čaj se zázvorem a víkend jsem proležela v peřině. Ale vyhřátá peřina a horký čaj mi už krásně pomohl :-) Také mi dneska píšete, že Vás postihla horečka a zůstali jste ležet v posteli. Chce to opravdu klid, je to pro Vás informace, že máte něco pro sebe udělat a pořádně se vyležet. Ve čtvrtek, dne 31. března vrcholí poslední čtvrť Měsíce v zemském Kozorohu a tím se s březnovým měsícem rozloučíme :-) Zatím máme Venuši ve vodním znamení Ryb a v úterý, dne 5. dubna, ve večerním čase, přestoupí tato planeta lásky do marsovského a ohnivého znamení Berana. A s planetou Mars ve Střelci se začnou rozehřívat vztahy. Venuše v Beranu podporuje vášeň a rozhořívá oheň rodinného  krbu. Ovšem také aktivuje zbrklé chování a co rychle vzplane ohněm, pak rychle lehne popelem. Přesto vztahy a srdeční lásky dostávají zelenou. Jen ta Černá luna ve Vahách ještě dočišťuje chmury, závist a sváry. Málokdo si ve svém egu připouští, že ukončení kariéry a rozchody jsou trvalé. Že klamy, podvody a lži dochází své odplaty. Ale toto období postupem času také pomine a měsíc květen nám zásadní změny přinese. V průběhu letošního roku, s květnovým přestupem Černé luny do znamení Štíra, hodně bytostí, vydávající se za vědmy, léčitele a v uvozovkách nositele světla svou podvodnou kariéru ukončí. A ještě bude důležitý rok 2017, sektáři, lidé převtělení za spasitele lidstva, fanatici a rádoby falešní rádci a léčitelé budou odvedeni. Hřeje mne na duši, že přichází čas  “ezo” očisty a zůstanou jenom pravé vědmy a čarodějky, které věštecké dary nezneužívají :-)  Pondělním dnem, 18. dubna začne působit retrográdní Mars ve Střelci a poté v květnu a červnu ještě ve znamení Štíra. V retrográdní vibraci nám Mars zůstane až do 29. června. Také si tak říkám, že se řeší bezpečnost a začnou se uzavírat hranice a padnou vážná rozhodnutí o vystoupení z evropské unie. Dne 19. dubna vstoupí Slunce do zemského Býka. A v pátek, dne 22. dubna opět vrcholí úplněk ve vodním znamení Štíra. Štíří úplněk je skvělý na sbírání léčivých bylinek. Retrográdní Saturn putuje znamením Střelce a kosí vše, co už v životě není účelné. Proto miláčkové bděte, ať nenalítnete :-) Přeji Vám překrásný čas plný naděje, světla a lásky :-P Stále v duší cítím báječný klid. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.