Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídaní na pátek, dne třináctého ledna roku 2017.

Povídaní na pátek, dne třináctého ledna roku 2017.

Autor: v Pátek 13.01.2017 05:45:31 |

Krásný po úplňkový páteční den s datem třináctého ledna přeji všem milým příznivcům a přátelům :-) Dneska máme pátek třináctého a někomu třináctka přináší smůlu a jinému zase štěstí. Pověra, že pátek je ďábelský a smolný den se začala odvíjet od toho, když francouzský král Filip IV začal s pronásledováním, zatýkáním, zabavením majetku a posléze s usmrcením templářů, nebo li z řádu templářů to jsou Chudí rytíři Krista a Šalamounova chrámu. A někdo zase říká, že když mu na pátek, dne třináctého přeběhne černá kočka přes cestu, bude ho pronásledovat smůla. Ach, za všechny pátky třináctky a černé kočky se přimlouvám, protože nikdy jsem neměla smolný den. A bájná černá kočka mi při jízdě v autě přeběhla přes cestu mnohokrát a to jsem dokonce měla černého přítulného kocoura jménem Mikeš, který žil v naší domácnosti. A opět toužím po černé kočce, jenže máme doma tři fenky a ty prostě kočičky nesnášejí a děsně je prohánějí. Jinak pro mne pro čarodějku je páteční třináctka šťastným dnem :-P Do dnešního rána se probouzíme s Měsícem v ohnivém Lvu. A jelikož byl včera úplněk, Luna začala ubývat. Samozřejmě, že vliv račího úplňku budeme ještě pociťovat tři až pět dní. Luna ve Lvu působí na srdce, aortu, krevní oběh a na záda. Navštívíme kadeřnictví a necháme si zastřihnout vlasy, které tak budou silnější a zdravější. Vedle běžné magie hraje Měsíc významnou roli a ve Lvu je často spojován se symbolikou vášně a sexu. Ubývající Měsíc je vhodný k odstraňování negativních energií. Kouzla prováděná na blahobyt a štěstí se hodí při přibývajícím Měsíci a hlavně při úplňku, jako jsme měli včera. Dnešní pátek nás inspiruje ke šťastným setkáním. Saturn je v ohnivém Střelci v těsné blízkosti Merkura v zemském Kozorohu a působí v napětí na planetu energie Mars do vodního znamení Ryb. Chraňte si své prostory a nenechte se poškodit negativní myšlenkou druhých lidí a špatnou energií … Je důležité, aby vaše aura byla čistá a krásně vám zářila. Jak se vše okolo vás a uvnitř vás čistí a pocitově proměňuje, mějte víru v dobro, lásku a světlo, protože bude líp a líp a … Krásné dobré ráno s anděly a úžasný pátek vám v lásce a úctě přeje astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za 45 až 60 minut. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 900 korun a za dvě hodiny je 1200 korun. Od ledna 2017 je nový pohyblivý ceník služeb. Ale věřte, že max. hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.