Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Páteční vstup Merkura do okultního vodního znamení Ryb :-)

Páteční vstup Merkura do okultního vodního znamení Ryb :-)

Autor: v Pátek 23.03.2012 06:10:43 |

A je tady pátek, dne 23. března roku 2012 a před námi očekávaný víkend plný báječných sluníčkových paprsků:-) Čtvrteční novolunní je za námi a v pátek ve 13:57 SEČ vstoupí planeta Merkur do vodního a okultního znamení Ryb, které jsou pod vládou Neptunova vlivu. Již staří hvězdáři a mudrci přinášeli slova učení o spřízněnosti Duší a o lásce Duše k Duši. A tak Merkur v Rybách dává více prostoru k představivosti a poskytuje jisté duševní souznění mezi partnery Duší.

Ryby, poslední dvanácté znamení zvěrokruhu a energie planety Merkur ještě přináší pro mnohé Duše zamyšlení nad otázkou spirály života “Odkud jsme přišli, proč jsme tady a kam odejdeme?” 🙂 Takže nejenom jarní rovnodennost, která nastala dne 20. března a také čtvrteční novolunní, které proběhlo dne 22. března, nám přináší re-starty, obnovu, nový život a měsíční čas, který můžeme krásně využít k péči o naší duševní schránku a zharmonizovat si naše těla a duše a věnovat se dietním pokrmům a detoxikaci organismu, ale také čas, který souvisí s duchovním bádáním, duchovním učením a s vysokými ideály. 

Páteční den a víkend přímo vybízí k tvořivosti, k meditacím, ale také k odpočinku. Laskavost, shovívavost a přívětivost jsou vlastnosti, které nám mají ukazovat cestu pro každý den.

Nádherné a léčivé dny plné souznění vám s láskou přeje vaše Jitka Bártová ♥ Kontakt