Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Páteční povídání s hvězdami, dne 27. května roku 2016.

Páteční povídání s hvězdami, dne 27. května roku 2016.

Autor: v Pátek 27.05.2016 05:29:43 |

Krásné páteční ráno, dne 27. května přeji všem milým přátelům a miláčkům hvězd 🙂 Slýchávám, jaké jsem ranní ptáče, když časně ráno přidávám své příspěvky 😀 Večer usínám brzo, časně ráno se probouzím a vše stejně píšu v posteli na mobilu … 😀 Po celý dnešní den prochází couvající luna Vodnářem, který působí na lýtka, kotníky a křečové žíly. Dneska budeme věnovat péči svým dolním končetinám a můžeme odpočívat a mít nožky nahoře :-)Černá luna se nachází ve znamení Štíra a jejím tématem jsou bankovní úvěry, dluhy, životní penze, smrt a stále dokola zcela zbytečné vlny strachů, se kterými se mi dušičky svěřují a útěchu hledají … Vnímejte citlivost a krásu přírody. Slyšíte co povídá ? 🙂 Také přírodu a andělské bytosti svým srdíčkem vnímám. Matka příroda je sladkým darem pro nás všechny. Nestačí jenom chtít, ale je potřeba jít. Andělé jsou láskyplné bytosti, provází nás od kolébky, hladí naší duši. Čím více jste vzdáleni svým Andělům … Čím více jste vzdáleni svému domovu, tím blíže jste svým strachům a tím méně si miláčkové věříte. Zkuste si občas sednout pod oblohu plnou hvězd, dívat se a číst z obrazů, které vám hvězdy na obloze namalují. Je to zvláštní a uklidňující pocit 🙂 Také lze číst ze stromů, z kamínků, anebo bosých chodidel nohou … Přeji vám plné a harmonické prožití dnešního pátečního dne ❤ A moje poradenství a konzultace jsou placené, proto kdo chce, najde si cestu do mojí poradny. Příspěvky a články jsou veřejné a jsou pro všechny spřízněné duše ❤ Je to moje srdeční záležitost ❤ Včera jsem měla samé telefony, kdy si lidé chtěli jenom povídat, co je trápí a chtěli utěšit a poradit … Jsem ráda, že mám tak skvělého syna, který mi dělá asistenta a vyřizuje mi všechny telefonáty a objednávky. Vše k mým výkladům najdete na  Ceník a nabídka mých služeb pro vás S láskou a úctou Jitka ❤  775 097 667 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.