Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Páteční povídání s hvězdami, dne 11. listopadu 2016 a retrográdní Pluto v zemském Kozorohu.

Páteční povídání s hvězdami, dne 11. listopadu 2016 a retrográdní Pluto v zemském Kozorohu.

Autor: v Pátek 11.11.2016 06:37:43 |

Krásné páteční dobré ráno přátelé a miláčkové :-) Dneska máme 11. listopadu a svátek má Martin, který už k nám na bílém koni předčasně přispěchal, ale v dnešním dnu nám střechy domovů místo sněhu vodou zalije  :-D Od časného rána ve 2 hodiny a 45 minut máme dorůstající Lunu ve vodních Rybách :-D Ryby působí na chodidla, prsty u nohou, na zuby a lymfu, drogy, alkohol, nikotin, nadměrné používání potravy a spiritualitu. Neptun je planetou Ryb, ale dneska zase napíši o další planetě vyloučené ze sluneční soustavy a to o Plutu ;-) Pluto, jako transformující planeta zná dobře zákoutí naší duše. Jako pán podsvětí odhaluje temná zákoutí duše a hledá příčinu vlastností a tím hledáním v našich životech způsobuje dokonalý zmatek, když vytahuje kostlivce ze zamčených skříní ven na světlo :-D Takže je Pluto, nebo li Hádes a Hadonoš planetou proměn, protože nám znázorňuje pravdy, posedlosti, závislosti a šílenství, kterému propadáme. Pluto už dlouhodobě putuje a ještě dlouho bude na své cestě zemským Kozorohem putovat. A je retrográdní, což znamená, že energie retrográdní planety směřuje opačně k energii, která kráčí přímým směrem. Proto také váháte, nebo máte strach, že se dílko nezdaří a bojíte se ztráty a neúspěchu. A snažíte se vyhledávat cestičky života, aby jste se vyhnuli potížím. Přesto vyzdvihnu fakt, že co máte v osudu života psáno a karmicky dáno vám v dlouhodobém časovém pásmu poskytuje bohaté zkušenosti, a to přesto, že se vám vlivem retrográdního Pluta zdají věci příliš pomalé a ztížené… A osud si můžete změnit jenom Vy :-) A ještě pár slůvek k dnešní planetární energii … Měsíc je pod vlivem Neptuna a odlišuje svět od reality a od představivosti a snu. Budeme přecitlivělí a budeme náchylní k nachlazení. Podzimní počasí a teplotní výkyvy se jako ve filmu promítají do našich nálad. Hvězdy jsou obrazem naší duše. Jen s tím rozdílem, že když se narodí dvojčata a mají naprosto stejné horoskopy zrození, nebo jsou desítky lidských bytostí, které jsou narozené na stejné datum a ve stejný čas, tak přesto nemají stejné karmické zatížení a nejsou shodné. Životní cesta je u lidské bytosti součástí akášické kroniky včetně záznamů každé duše ;-) Duše si pouze vybírá rodiče, kteří jí pomocí genetických informací umožní vstup do světského života. Ještě jsem se v mojí letité poradně u tvorby horoskopů dvojčat, anebo lidí se stejným datem narození nikdy nesetkala s tím, že mají dvojčata a tyto lidé stejný osud, přestože jsou jejich horoskopy a planety naprosto shodné. Takže tady jde už o jiný level věštění a své osobní astrology, astroložky a vědmy si hodně pečlivě vybírejte. Krásný den miláčkové :-)  A miluji Vás ♥ V lásce a úctě astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna 2017 je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.