Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Páteční povídání, dne 12. února 2016.

Páteční povídání, dne 12. února 2016.

Autor: v Pátek 12.02.2016 07:46:54 |

Krásné páteční ráno dne 12. února přeji Vám všem miláčkové 🙂 Vzbudila jsem se ve čtyři hodiny ráno a dobré kafíčko s mlékem mi do chřípí zavonělo a dokonale mne probudilo 🙂 Ještě dneska máme dorůstající Měsíc ve znamení Berana, ve kterém originální planeta Uran přináší přináší velké proměny našich citů, pocitů a celkově naší osobnosti ❤ Vždy se láskou dotýkají mojí duše lidé, kteří prošli nějakým utrpením, byli v kómatu, prošli klinickou smrtí … A když jejich duše opět vědomě procitla a dostala šanci života nového, přestali vnímat dravce kroužíci kolem nich … Začali milovat svůj život a vnímat tento svět jako barevné obrázky, které se mají s láskyplnou energií poskládat do mapy života k vytvoření světa nového 🙂 Život, ten je v nás a ve všem, co nás obklopuje ❤ Pouze svými skutky, vyzařováním pozitivní anebo negativní energie a myšlenkou si vytvoříme osud. A když hledáme miláčkové lásku, tak jen jsme zapomněli, že sami jsme láskou, kterou hledáme. A tak hledáme sami sebe ❤ Fotečka je ze včerejšího dne. Historické slepé rameno v Českých Budějovicích 🙂 V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka ❤ Pro rychlé poradenství navštivte mojí písemnou poradnu, ve které Vám odpovím na Vaše otázky. Můžu Vás velice milovat a mám Vás ráda miláčkové, ale to není výzvou, že budu s Vámi řešit Vaše starosti a nahlížet do hvězd bez předchozí domluvy a objednání služeb. Takže když potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci, stojíte na křižovatce a nevíte kudy a kam, je pro Vás připravena oblíbená písemná poradna pro Vaše konkrétní dotazy Vaše dotazy do poradny 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.