Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Páteční a víkendové povídání ***

Páteční a víkendové povídání ***

Autor: v Pátek 27.02.2015 08:04:42 |

Krásné a pohodové páteční ráno, dne 27. února přeji vám moje blízké a milované dušičky ♥ Máme předposlední únorové ráno a ve 13:51 vstoupí Měsíc do Raka, kterému domov a čtvrté znamení zvěrokruhu s Lunou vládne 🙂 Někteří z nás stále mají období bouřlivé a hektické a někteří z nás zase prožívají klid, romantiku a prostě pohodu 🙂 Já právě teď prožívám romantiku, lásku a pohodu a ve věštírně zase s vámi hledám odpovědi na vaše otázky, proč se zrovna “to a to” ve vašem životě děje 🙂 Hledám, čtu v Akáše a věštím, ale nejsem hadač, tak nehádám 😀 Včera jsem miláčkové měla s vámi překrásný den u hvězdiček a karet ♥ Jste krásní a nesmírně tvůrčí a každý z vás si prochází nějakou životní zkušeností a proto jste krásní 🙂 A co povídají hvězdy pro dnešní den ? V případě lásek a milostných vztahů bychom měli projevit své city. Měsíc je planetou, která miluje domov a rodinu, která sytí a která nás ochraňuje. Měsíc vládne domu, zemi, tělu a dědictví. Luna v Raku vysílá trigon na Neptuna a na Slunce nacházející se v těsném objetí v Rybách 🙂 Naše vztahy začínají být smysluplné, naše dny zasněné a nádherné. Luna v Raku vysílá kvadraturu na planetu Mars do Berana 🙂 Přicházíme na způsob, jak věci úspěšně dovést do konce. Tam, kde světlo zhasne, uvědomujeme si, že je potřeba světlo lásky, pokory a naděje opět rozsvítit. Přeji vám nádherný den a celý víkend 🙂 V srdíčkovém objetí vaše astroložka, lektorka seminářů a kartářka Jitka ♥  Moje poradna a věštírna se nachází v Hroznová ulice číslo 186/36 České Budějovice, telefon 775 097 667 a 777 602 325 .

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás