Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Páteční a víkendové povídání, dne 6. až 8. února 2015.

Páteční a víkendové povídání, dne 6. až 8. února 2015.

Autor: v Pátek 06.02.2015 11:17:12 |

Krásný páteční den přeji vám všem zlatíčka miláčkové 😀 Po celý pátek prochází Luna zemskou Pannou a Slunce vzdušným Vodnářem 🙂 Dnešní den nám přináší apogeum  odzemí) a Luna se objímá s Černou lunou v Panně a vytváří opozici na Mars, Venuši a na Neptuna do vodních Ryb, kterým Neptun a dvanácté znamení zvěrokruhu vládne. Černá luna v zemské Panně, které Merkur a šesté znamení zvěrokruhu vládne nás cestou vede, že pozorně začínáme naslouchat naší duši, reagujeme na bolest těla a začneme se více starat o harmonii, rovnováhu ve vztazích a o duševní pohodu, která nás hladí. A můžeme si připadat jako malé děti, které  vyžadují mateřské mléko, teplo, lásku a blízkost milované bytosti. Mazlením a hlazením se naše dušička uklidní a zase získá krásnou energii. První polovina roku 2015 je pro mnohé z nás velmi hektická, plačtivá a náročná, ovšem přesto je nádherná… Učíme se měnit způsob myšlení, chování a hlavně se učíme si věřit 🙂 Neptun v Rybách reaguje na tento svět, na obrazy, barevné tóny a na vibrace, které obklopují náš svět. A my zase reagujeme s Neptunem, hledáme svoje pravé  “Já” a na cestě hledání narážíme na Ego a na potíže. A zase se učíme  navázat duševní spojení s tím, co nás obklopuje 😀 Všechny zkušenosti, které v průběhu svých životů sbíráme jsou nutné 🙂 Miláčkové, tady už nejde o buď a nebo, ale v transformačním cyklu jsme začali objevovat sami sebe, nezávislost a svobodu 🙂 Naslouchejme v čase přítomném, co si naše duše přeje a užívejme si každého polibku, dotyku blízké duše, dotyku světla a pohlazení, teplého slova, ale  přesto zůstávejme sami sebou 😀 Přestože nám Pluto dává pořádně zabrat a ukazuje na druhou stranu a na temnou část, což je ona manipulace a předkládání strachů druhou stranou, přesto je Pluto energií vyrovnání a vede nás k větší soběstačnosti a dokonalosti.

V sobotu večer, dne 7. února přestoupí Luna do vzdušného znamení Vah, kterým Venuše a sedmé znamení zvěrokruhu vládne ♥ A já mám na dnešní pátek  objednané výklady po skype a zítra sobotní tarotový seminář v andělské škole. Přeji vám nádherný čas plný světla a lásky ♥ V srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás