Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Otevírají se nám nové pohledy a rozšiřují nové obzory.

Otevírají se nám nové pohledy a rozšiřují nové obzory.

Autor: v Pondělí 25.04.2016 19:28:26 |

Krásný pondělní večer miláčkové a přátelé :-) Dneska je skutečně aprílové počasí a chladno :-) Dopoledne dokonce poletoval sníh, teď večer se počasí vyjasnilo. Po celé zítřejší úterý, dne 26. dubna roku 2016 Měsíc prochází ohnivým Střelcem a ve středu, dne 27. dubna v 1 hodinu a 56 minut v noci přestoupí Luna do zemského znamení Kozoroha, který je zabarven Saturnem. Vzhledem k tomu, že jsou dny plné konverzace a rozruchu, prostřednictvím slov předáváte své pocity, myšlenky a touhy druhému člověku. Ach, stále nám Černá luna ve Vahách, postavená v opozici na Venuši do Berana, podléhá pokušení změnit veškerá dosud nastavená pravidla a vědomě se rozhodnout, jakým směrem se vydat :-)  Retrográdní Jupiter v zemské Panně se ve vás snaží vzbudit dojem srovnávání s tím, co bylo dříve … Zřejmě se tak děje v ohlédnutí zpět za minulostí, aby byli věci hotové, dokončené, nemuseli jste je už řešit … Aby všechno nakonec dobře dopadlo. A opět jen tiše s vámi sdílím, ano, neplýtvejte zbytečně časem a energií na něco, co už je dávno bez života, co už je mrtvé. Jedině tak se vám uleví a vaše životní síly obnoví :-D  Mějte pochopení pro cit a pro věci, které se vám teď dějí. Pro bytosti, s kterými sdílíte své příběhy, lásky a životy. Pluto v Kozorohu je planetou zkoušek a velkých proměn :-) Přestože vám nějaké plány a naděje nevyjdou, přijměte, že se tak děje proto, protože má s vámi váš život zcela jiné a krásnější plány … A vy se ke všemu teprve dopracováváte :-D  Měsíc nám po úplňku už ubývá. Dotýkejte se, objímejte se a milujte se :-P Jedině tak můžete dosáhnout dokonalého souladu. A nelpěte na tom, co už je pro váš další vývoj zcela zbytečné. Bytostně v lásce a úctě astroložka a kartářka Jitka :-P Už brzo začnu nahrávat videa s povídáním s Anděly :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotovými kartami magie druidů. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.