Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Omluvení, versus odpuštění.

Omluvení, versus odpuštění.

Autor: v Neděle 06.03.2016 11:48:25 |

Stále častější jsou informace, abychom byli sama sebou :-) A já mohu sama za sebe jen souhlasit, protože už dlouho píšu o lidské zodpovědnosti za skutky :-) O uctívání sebe sama, v lásce, úctě a pokoře :-) Většina lidských bytostí využívá informací z knih, přebírá informace z článků, které sepisovaly zkušené předchůdkyně a v rodové linii předávají informace dále … Samozřejmě postupem času a dle vlastních nasbíraných prožitků a zkušeností si každý vytváří své vlastní metody, které je schopen psát, učit a zase předávat dále :-D:-D:-D Stejně je naše vtělení velmi zajímavé :-D:-D:-D V okamžiku, kdy už nebudete mít potřebu druhému něco vysvětlovat, omlouvat se a ospravedlňovat, našli jste sama sebe :-) Můžete už jenom děkovat :-D Ale omlouvat se stále dokola, jak někteří kreténi vyžadují a na omluvu egoisticky čekají, aby Vám skutky odpustili ? Proč jako ? Spousta svatoušků káže vodu a sami chlastají víno. Odpouštějte sama sobě za vzniklé situace, že jste je dopustili, ať už z minulých životů, anebo v dnešním životě světském.. Omluvím se, když nedopatřením, anebo nepozorností někomu dupnu na nohu, způsobím nechtěně újmu na zdraví a tak … Ve středu, dne 23. března nás čeká jarní úplněk s Měsícem ve Vahách a Slunce bude v Beranu. Tento úplněk bude všeobecně o energii partnerských a mezilidských vztahů a o vztahu sama k sobě. A více Vám ještě napíši :-P Mějte krásný a požehnaný čas :-P Papapa :-P 

V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-) 775 097 667 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.