Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Nedělní povídání s hvězdami, dne 10. července roku 2016 a Měsíc vchází do vzdušného znamení Vah.

Nedělní povídání s hvězdami, dne 10. července roku 2016 a Měsíc vchází do vzdušného znamení Vah.

Autor: v Neděle 10.07.2016 06:42:01 |

Miláčkové moji přeji vám krásné letní nedělní ráno :-) Slunce s ranním rozbřeskem vychází na oblohu a černá káva, kterou labužnicky popíjím mi stojí na na stolku :-D  S kokrhajícím kohoutem už nemohu nějak dospat, nahlížím do hvězd a usedám k psaní :-) Ještě si zatáhnu záclonku na okně, abych viděla na písmenka vyťukaná na klávesnici a rodinka mohla v klidu spát :-D Nedělním dopolednem, v 10 hodin a 32 minut vstupuje dorůstající Měsíc do vzdušných Vah. Váhy působí na ledviny, močový měchýř, dělohu, rovnováhu tělesných tekutin a na pokožku těla. Jelikož planeta Venuše Vahám vládne, barvíme si obočí a dopřejeme si péči o pleť a svěží denní líčení :-) Po celý můj dosavadní život miluji krášlící přípravky a jako vědma výrazné líčení aplikuji na svou tvář :-P Každá bytost je jedinečnou osobností :-):-):-)  Přitom je zcela jedno, jestli provokujeme obnošenými tepláky, anebo nosíme drahé kostýmky a kvádro ušité na míru. Důležité je, abychom se bytostně cítili šťastně a věděli, kdo jsme :-) S Měsícem ve Vahách doporučuji si držet tělesnou váhu pod kontrolou. Mars ve Štíru a Saturn ve Střelci běží v přímém směru, Neptun se v Rybách zastavil a Pluto dlouhodobě stojí v zemském Kozorohu. Neptun má kvadraturu na Saturna do Střelce.To, co se v našich životech odvíjí právě teď, je hmatatelnou skutečností a není výplodem smyšlené fantazie. Jak to tak už vypadá, zřejmě v linii dávných předků, kouzelníků a šamanů navazujeme přesně tam, kde jsme před tím skončili… Jen ještě doplním  “maličkost” … Naše paměť  duše – ducha v neobyčejně silném transformačním procesu sahá hluboko do dědictví našich předků. Avšak máte li najít poklad, který je ukrytý v paměti vaší duše, je potřeba vyběhnout ze zajetých kolejí, rozbít zažité konvence a objevit jedinečnou schopnost sami v sobě. Avšak plno lidských bytostí si dosud neuvědomuje, že taková výjimečnost se může v této době stát břemenem. Proto vám stále píšu, když je duše připravena, poklad najde. Pokud si nevěříte, ztrácíte důvěru sami v sebe a s ničím nespěchejte :-) Krásný celý nedělní den a následný týden vám v lásce a úctě přeje astroložka a autorka článků Jitka ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám ? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu, od měsíce září pak bude cena 700 korun. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.