Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Nedělní povídání na konci května, dne 29. 5. 2016 a blížící se Novoluní v Blížencích.

Nedělní povídání na konci května, dne 29. 5. 2016 a blížící se Novoluní v Blížencích.

Autor: v Neděle 29.05.2016 09:11:25 |

Krásné nedělní dopoledne miláčkové hvězd a přátelé 🙂 Po včerejší bouřce se nám vzduch pročistil a byla jsem ráda, že nám kroupy neponičily auta. Dneska už máme ubývající lunu ve vodních Rybách 🙂 A za týden v neděli, dne 5. června v 5 hodin ráno vrcholí lunární fáze novoluní ve vzdušných Blížencích 🙂 Tak, jak se bouřkou čistí a stále probouzí příroda, tak se čistí a probouzejí vaše krásné duše. Ještě se u některých lidí setkávám s hádky a s nešvary, které jim tlumí světlé odstíny harmonie a pohody … Ale vše je tak rychlé a pomíjivé … Zrovna tak jsou pomíjivé tyto duše … Intelektuální pře, slovíčkaření a cokoli se podaří z úst vypustit, může někoho zaskočit a urazit. Ale zase si aspoň uvědomujete, že čím více zraje v čase vaše duše, tím méně si takových debat a argumentů všímáte, až je vám zcela jedno, co o vás druhý povídá 😀 😀 😀 Pak se díky mimořádnému vyzrání své úžasné duše dokážete nad vším povznést a bavit se všemi lidmi … Zámožnými, chudými, společensky dobře situovanými, anebo tichými a skromnými. A vlastně každý k sobě přitahuje své školitele a každý se tak učí a zraje, až se dokáže povznést nad všemi malichernostmi světa 😀 Život je úplně o něčem jiném 🙂 S příchodem novoluní, dne 5. června ve vzdušném znamení Blíženců, kterým planeta Merkur vládne, se budeme nacházet po další měsíční období po vládou Merkura. Merkur je v přímém směru v zemském Býku a v pondělí, dne 13. června vstupuje do Blíženců 🙂 Naše sny dojdou s naším vlastním přičiněním naplnění 🙂 Přeji vám miláčkové úžasné dny plné kouzel, her, světla a lásky 🙂 Není potřeba se bát, právě naopak je čas jít zase dál, ve vší úctě a laskavosti 🙂 V lásce a úctě Vaše Jitka ♥ A jdu si vypít kafíčko s mlíčkem 🙂 Miluji kávu, ach ta slast a aromatická vůně 😀 775 097 667 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.