Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Nedělní povídání, dne 7. února, sdílené před příchodem Novoluní je o příznacích, které teď prožíváme.

Nedělní povídání, dne 7. února, sdílené před příchodem Novoluní je o příznacích, které teď prožíváme.

Autor: v Neděle 07.02.2016 09:11:37 |

Krásnou neděli, dne 7. února přeji Vám všem miláčkové :-) Dnešním dnem vstupuje Měsíc do vzdušného znamení Vodnáře :-P Dneska nepíši článek s předpovědí planetárních konstelací, ale chtěla bych se s Vámi podělit o stav, ve kterém se snad všichni nacházíme. Nebudu psát, že jsme teď všichni ve stavu vědomí (bdělosti) a že nás osvítil duch svatý, jelikož to také není zcela pravda. Stále se něco děje a stále se ve světě světském plném lekcí a pokušení něco učíme ❤ Jen teď procházíme největší proměnou, kterou hlavně citlivé, oslabené a senzitivní duše, rovněž bytosti s darem telepatických schopností prožívají a popisují tak, že mají velký tlak v podbřišku, úzkost a bolest na hrudi (srdeční čakra – hvězda), bolí je páteř a motá se jim hlava, snadno se rozpláčou a jsou malátní… A v noci se budí vždy ve stejnou noční hodinu. Našli jste se v příznacích, které Vám popisuji ? 8-) Já si také vše a se vším všudy prožívám zlatíčka … Od včerejšího dne se už konečně cítím báječně, klidně a pocitově vnímám ticho a dokonalost. Jinak se s manželem Jiříkem budíme ve stejnou noční hodinu, často dva až třikrát za noc. A několikrát denně vidí Jiřík stejná čísla, na věži, na hodinách … Ke mne zase přicházejí Andělští průvodci. A miláčkové dušičky zemřelých, po kterých se mi občas zasteskne, protože už odpočívají v astrálu. Tatínek, babička … Dokonce také nejvíce milovaná fenečka, která odpočívá za duhovým mostem. Když mi chtějí tatínek nebo babička něco sdělit, zjeví se ve stejné krásné podobě, jako když byli naživu :-) Dokonce za bílého dne. Nevolám je, přijdou sami. Zítra máme Novoluní a naše noční prožitky mohou být více prohloubené a silnější, než byly dosud. Tak se nelekejte, jestli se necítíte ve své kůži. Jak vidno, vše má svůj původ, důvod a příčinu a změny se dějí proto, abychom naslouchali svým srdcem. Ve vší úctě a lásce k Vám astroložka a kartářka Jitka :-P Miluji Vás ❤

Všechny objednávky do mojí poradny, písemné poradenství a výklady na dálku konzultujte na telefonu 775 097 667 a druhé číslo  777 602 325. 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.