Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Povídání na čtvrtou adventní neděli a v pondělí, dne 19. prosince 2016 přechází Mars do vodních Ryb.

Povídání na čtvrtou adventní neděli a v pondělí, dne 19. prosince 2016 přechází Mars do vodních Ryb.

Autor: v Neděle 18.12.2016 07:36:54 |

Krásnou a požehnanou čtvrtou adventní neděli přeji všem příznivcům a miláčkům hvězd :-) Nejdříve se s vámi podělím o zprávu, že v pátek, dne 16. prosince vyšlo vánoční číslo Spiritu, ve kterém je mimo jiné uveřejněný článek s povídáním se mnou a s mojí předpovědí na rok 2017 :-) Dnešním nedělním odpolednem vstupuje ubývající Měsíc do zemské Panny, která na tlusté a tenké střevo, slinivku břišní, nervy a slezinu působí. A pondělním dopolednem přechází planeta Mars do vodního znamení Ryb a Mars začne být v okultních Rybách více na okolní vjemy přecitlivělý. A protože Rybám ruku v ruce vládne Jupiter s Neptunem, objevují se nám stará životní témata, která ještě chceme zpracovat ;-) Můžeme, ale také nemusíme na vnější podněty reagovat  zmateně, lítostivě, nebo ztraceně. Mars je v Rybách takovou pečující chůvou a já sama se směji při svém postavení hvězd s Marsem v Rybách, jak tato planeta energie dokáže milovat péči, rozmazlování a zároveň mít pod zabarvením Neptuna fantastické vidiny :-D Ach bože, jak já miluji pohádkový svět, když je Neptun vládcem vodní říše a ochraňuje své království. Už je na čase, aby si lidé uvědomili svůj skrytý dar a duchovní potenciál, aby si přestali závidět, pomlouvat a zanechali všech těch nesmyslných bojů a intrik. Protože pak se duše diví, když jí nemoc skolí a cítí se jako herec oběti a táže se, proč si nemoc a zastavení v životě zasloužila. Nemoci často vznikají  pamětí karmických dluhů, ale to nikdy neznamená, že nelze život změnit. Právě naopak, osud je výzvou ke změně myšlení, ostatně vzato, stále je co zlepšovat. Je mi úplně jedno, co si kdo o mně myslí a co o mně povídá, protože vnitřní klid a štěstí je jedinečným poznáním, když vím, že žiji a jsem obklopena milujícími lidmi včetně mojí rodiny :-P  A Vám všem miláčkové moji přeji, nepřipadejte si ztraceni a nebojujte s pocitem závislosti a marnosti. Oběť je pouhou stagnující iluzí. Prostě jen své Bytí přijímejte jako vzácnou květinu, o kterou je potřeba pečovat :-)  Nebojujte, ale procházejte :-P Jen tehdy, když nebojujete, ale své myšlenky měníte, tak potkáte nádherný a pevný vztah. Pluto a Merkur v zemském Kozorohu jsou v přímém chodu a kráčí blíže ke Slunci, už ve středu, dne 21. prosince přivítáme zimní Slunovrat a začne astronomická zima. Bude mrznout, ale sněhu se zatím nedočkáme. Pohodovou adventní čtvrtou neděli se všemi zapálenými svícemi na adventním věnci Vám všem v lásce a úctě přeje astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 900 korun a za dvě hodiny je 1200 korun. Od ledna 2017 je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.