Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Nedělní a pondělní povídání, dne 26. a 27. dubna 2015.

Nedělní a pondělní povídání, dne 26. a 27. dubna 2015.

Autor: v Neděle 26.04.2015 18:26:13 |

Krásné nedělní slunečné odpoledne, dne 26. dubna 2015 a krásný začátek příštího týdne přeji vám všem 🙂 Dneska máme první čtvrť Měsíce v ohnivém Lvu 🙂 Luna ve Lvu setrvá až do úterý, dne 28. dubna a pak ve 3:07 letního času přestoupí do zemské Panny 🙂 Každý den vkládám do stránek příspěvky miláčkové 🙂 Ale jak nám přichází letní počasí, budu po každodenním věštění volný čas věnovat mojí rodince, naší čarovné zahrádce a kouzelné přírodě 🙂 Letošní rok je osmičkový a jako bytosti si blízké a velmi láskyplné nacházíme více seberealizace s tím, že přestože své okolí milujeme, každý jsme v tomto životě sám za sebe 😀 V srdečních otázkách můžou vaše srdíčka vzplanout láskou, ale také z vašich pocitů může proudit žárlivost a z ní pramenící konflikt. Nemá smysl se stále bouřit, vracet do minulosti, přemýšlet a říkat si, co kdyby se ještě něco vrátilo a zachránilo, na čem a na kom člověk příliš dlouho lpěl. Za necelé dva měsíce začne letní Slunovrat 🙂 Čím více si začínáme uvědomovat věci, které teď vnímáme jako krásné… Tím více si uvědomujeme přítomno, duhu, světlo a život, který máme jako dar. Cesta spočívá v tom, že ve vnitřní kráse a v srdci nalezneme svojí jedinečnost 🙂 S láskou vaše astroložka a kartářka Jitka 🙂 Telefon 775 097 667 anebo 777 602 325.

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás