Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Moje pojetí planety Mars a Černé luny ve Vahách.

Moje pojetí planety Mars a Černé luny ve Vahách.

Autor: v Pondělí 16.11.2015 20:20:13 |

Krásný pondělní večer, dne 16. listopadu přeji Vám všem :-) Do soboty, dne 21. listopadu je Černá luna spojencem planety Venuše ve Vahách. Pak se Černá luna od Venuše odpojí a přidá se k planetě Mars. Jak už jsem minule rozebírala, záleží na tom, v jaké společnosti planet a karmických bodů se Mars nachází. Ve Vahách je Mars planetou vášně, alchymií lásky a erotickým jiskřením, nebo sexuálním harašením. Ve společnosti Černé luny, ke které se Mars zanedlouho ve Vahách připojí, si daleko více začneme uvědomovat, že k převratu není daleko. Černá luna v tomto vzdušném znamení Vah zobrazuje ego, Černá luna ve Vahách nepřijímá kritiku a ve svých útocích přidává na síle tak, až zachází za hranice svých možností. Mars je ovlivněný Černou lunou ve Vahách … Pak následně do pátku, dne 20. listopadu je ještě Merkur, ovlivněný Štírem, kterému Pluto a Mars vládne, planetární energie jsou už jen krůčkem k vytažení takových trumfů a podpůrných aktivit, které získávají u lidí solidaritu. V pátek, dne 20. listopadu přestoupí Merkur do ohnivého Střelce, kterému deváté znamení zvěrokruhu a Jupiter vládne. Na světlo se dostanou doposud utajované a skrývané problémy. Celosvětově ještě vyjdou kostlivci ze záhrobí, aby lidstvo pochopilo podstatu Bytí. Budou se dále pořádat stávky, Merkur je ve Střelci velice horečnatý a bude zpochybňovat podmínky, které nám jsou předloženy. Bože, co více si teď můžeme přát, aby pravda, mír a láska byla na naší planetě vyslyšena. Víra, naděje a láska je v každém z nás :-) Jsme ukládány zpět, abychom se mohli znovu narodit. Do jednoho života máme vtěsnáno životů několik, protože umíráme proto, abychom se probudili. Každá lež v sobě něco skrývá, v milosrdné lži je také ukryto tajemství. Ve všem, co bylo dosud nevyřčeno a nepochopeno, je též ukryté velké tajemství. A přitom život v pravdě je pro nás věčným světlem. Celosvětově ještě vyjdou kostlivci ze záhrobí a ukážou svou tvář. Každou vteřinou karma ukazuje příčiny a přináší následky. Každou vteřinou si právě teď všichni tvoříme budoucnost. Mějme úctu, lásku a pokoru k životu svému. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka. 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.