Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Měsíc je v Rybách, Slunce ve Lvu a čtvrteční letní povídání s hvězdami, dne 10. srpna roku 2017.

Měsíc je v Rybách, Slunce ve Lvu a čtvrteční letní povídání s hvězdami, dne 10. srpna roku 2017.

Autor: v Čtvrtek 10.08.2017 06:48:27 |

Krásné dobré ráno s Měsícem v Rybách přeji vám všem miláčkové Dneska jsem už nezaspala a píši do článku k ranní kávě slíbené povídání V noci lítaly blesky a byla průtrž mračen, nyní se jen zlehka protrhávají mračna na obloze, ale je čistý vzduch. A já snídám žitný chléb (k mému překvapení je docela lahodný) a piji kávu. Měsíc nám ubývá a putuje vodním znamením Ryb, které vládnou chodidlům, chůzi, lymfě, zubům a celému tělu, co se týče tekutiny, takže působí na zavodňování. Měsíc v Rybách vyvolává citlivost, proto můžeme podléhat dojmům a unikat do představ. Mars – Áres, jako partner a milenec prochází se Sluncem ohnivým Lvem a Venuše – Afrodita, jako milenka se nachází ve vodním znamení Raka, kterému ženská lunární energie vládne. Venuše má v Raku harmonické vztahy – aspekty mezi Měsícem a Neptunem v Rybách a mezi Merkurem v zemské Panně. Merkurův příznivý aspekt na Venuši v Raku nám dává prostor k dohodě, například v práci a v rodině. V neděli, dne 13. srpna se planeta komunikace, techniky, pohybu myšlenek a dohod, což je Merkur zastaví a nabere pozici retrográdní, je vhodné si zálohovat data a uložit kontakty například v počítači, v mobilu a tak dále, jelikož Merkur je v zemské Panence detailista a rovněž působí na dýchací ústrojí a nervovou soustavu  Merkur je zvídavou planetou a pak v přechodu z přímého směru do retrográdního zastavení symbolizuje přechod z plynulého chodu ke složitému, tím mohou ze skříně vypadávat kostlivci  To, že píši kostlivci, tak píši s nadhledem, jelikož jenom na nás záleží, jak si v životní hře své peřinky načechráme, tak si zase lehneme.

Karmický Jižní uzel – Dračí ohon představuje otevřené dveře z minulosti – zavazadlo minulých životů, dary, které máme k dispozici, ovšem také lekce a životní zkoušky, které jsme nezvládli a které se opět učíme zpracovat, pak protilehlý Severní uzel – Dračí hlava představuje zábrany, obavy, strachy, které je potřeba překonat, abychom se mohli dále posouvat, vyvíjet a vyšli vstříc novým začátkům. Dračí hlava je krásným ukazatelem v neulpívání na někom, anebo v neulpívání na věcech (zobrazuje naše zvládání závislostí a naše lpění) a ukazuje nám nový životní směr, čemu máme jít naproti. Když dáváme svou životní sílu a směřujeme životní energii pouze do jednoho karmického bodu, například když soustředíme pozornost do dračího ohonu a dračí hlavu, coby nový učební pokrm opomíjíme, pak na své životní pouti nic nezískáváme a naše karma se opakuje. Například když máte dračí hlavu ve druhém astrologickém domě ve Štíru a dračí ohon v osmém astrologickém domě v Býku, máte se naučit přijímat své vlastní hodnoty duše, máte se naučit samostatnosti, finanční nezávislosti a nelpět na druhých, aby se o vás postarali. V minulém životě jste byli v “královském loži” hýčkáni, využívali jste okolí ve svůj prospěch a bylo o vás postaráno, v tomto životě vás karma učí, aby jste se postarali sami o sebe, byli finančně nezávislí a neulpívali na materii, ale také byli obezřetní před využíváním či zneužitím vašich darů a schopností  Tak to je jen má malá všeobecná ukázka, co říká karma v horoskopu. Karmu prožijete, karma je váš osud, ale životem procházíte a stále si nesete vlastní zodpovědnost, svobodnou vůli a rozhodování, jakým směrem se budete v životě ubírat, tak si budete ustýlat a tak také budete uléhat Vždy máte volbu miláčkové. Strachy z nových začátků jsou většinou blokem, čipem a špatnou zkušeností z minulých životů. Prožívejte léto, přijímejte teplo a všechny slasti, které vám život přináší. Ze strastí a překážek se nehruťte, berte život jako hru, však po temném a špatném období zase vyjdete na světlo a na sluníčko. Co vás nezabije, to vás posílí. S láskou a s úctou vaše astroložka a vědma Jitka  Papa 

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu na čísle 777 602 325 nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.