Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Máme sobotu, dne 12. 12. 2015 a víkendové povídání.

Máme sobotu, dne 12. 12. 2015 a víkendové povídání.

Autor: v Sobota 12.12.2015 14:11:41 |

Krásný víkend s Měsícem v Kozorohu přeji Vám všem miláčkové. Konečně mám možnost být u přenosného počítače a mohu se s Vámi podělit o nové příspěvky :-) Včera jsme měli Novoluní ve Střelci a dnešním sobotním dnem Luna přibývá a je v zemském Kozorohu. Zemskému znamení Kozoroha vládne planeta Saturn, prolíná se lunární zemská energie z Kozoroha a Saturnův vliv z ohnivého Střelce. Slyšíte hlasy, které k Vám promlouvají ? Dobří Andělé jsou stále v lásce s námi :-P Planeta pohybu myšlenek a informací Merkur se uhnízdila v zemském znamení Kozoroha… A Merkur je v Kozorohu geniální, pragmatický a rozum nám běží na plné otáčky, přesto mám občas velmi intenzivní pocit, že tam hnízdí jako orlice na vejcích a potřebuje svá vylíhnutá opeřená mláďata vyvést k výšinám a naučit létat. Povznést se a z výšin se jenom svobodně dívat na svět, který je přesycený internetem, logikou, pamětí, technikou a veškerými informacemi, které k nám proudí z médií … :-D Dobří Andělé jsou stále s námi, jen někdy je potřeba zastavit krok, ztišit mysl a začít těmto nádherným bytostem naslouchat. Rok 2015 uzavírá jednu etapu života. Rok 2016 nás čeká velice náročný a budeme mít spousty práce na sobě, abychom přijali lásku pozemskou. Abychom zůstali ve svém středu :-P Duchovní srdce jsou otevřená lásce, děti, které se v lásce narodí, jsou diamantové. Zastavte se, nasávejte atmosféru vánoční, všímejte si malebné přírody a bytostí, které k Vám přicházejí. A jestli chcete druhým pomáhat, podívejte se napřed sami do sebe, do svého nitra, na vlastní život a karmu, jestli je Vaše duše vyléčená a našla svůj klid. Proto si miláčkové neberte trápení druhých lidí příliš osobně, není to dobře. Jsou duše, které zde mají karmické prožití takové, že se  přes všechny zvraty a ztráty učí a učí a učí, stále dokola … A život, který je otiskem duše, se stále vpisuje do knihy života. Planetární konstelace nepřejí osamocení, toužíme být se svými přáteli, miláčky a s rodinou. Mějte úžasný den. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P 775 097 667.

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Více informací najdete v odkazu https://povidanishvezdami.cz/povidani-z-kristalove-studanky/

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.