Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Máme, pondělí, dne 31. října 2016 a Luna je ve Štíru.

Máme, pondělí, dne 31. října 2016 a Luna je ve Štíru.

Autor: v Pondělí 31.10.2016 06:59:34 |

Krásné pondělní dobré ráno s Lunou ve Štíru přeji vám všem zlatíčka :-) Dneska máme poslední říjnový den tohoto roku. Po včerejším Novoluní pomalu začíná Měsíc dorůstat :-D  Štír – voda a list, ovlivňuje pohlavní a vyměšovací orgány, takže tlusté střevo a konečník, močový měchýř. Budeme mít šestý intuitivní smysl pro vše nevyřčené a budeme hloubat v myšlenkách, které jsou spjati s kořeny našich předků, s dětstvím, s rodinou, rodiči, prarodiči, s domovem a bydlením … A pochopitelně s partnerstvím a s láskou, tam jsou dveře otevřeny :-P Luna ve Štíru dokonce ovlivňuje hluboké sociální cítění. S Merkurem, se Sluncem a s Černou lunou pod silným vlivem Měsíce ve Štíru dojde v těchto dnech k diametrálnímu obratu. Energie Marsu a Pluta nás vede za cílem, anebo za dětským snem, který jsme jako děti kdysi dávno chtěli. A Pluto, který je preferován jako pán podsvětí, a který nám teď v přímém chodu dopřává neuvěřitelné a bystré pojetí osudu, považuje všechny konce jako za konce definitivní. A nenechte se vyvést názory druhých lidí z míry. V lásce a úctě astroložka, čarodějka a autorka článků Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.