Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Máme čtvrtek, dne 3. listopadu 2016 a Merkur se s Černou lunou nachází ve znamení Štíra.

Máme čtvrtek, dne 3. listopadu 2016 a Merkur se s Černou lunou nachází ve znamení Štíra.

Autor: v Čtvrtek 03.11.2016 05:14:56 |

Krásné čtvrteční dobré ráno zlatíčka :-D S dnešním datem 3. listopadu roku 2016 :-D Slunce putuje znamením Štíra a Merkur se také nachází v konjukci s Černou lunou ve znamení Štíra. Jednou z nejmarkantnějších slabin jsou finance, kdy máme potřebu si v životě všechno přenastavit. Ať už se jedná o bydlení, bytové zařízení, dluhy a bankovní účty. Jinak jsme hodně spjati se svými rodnými kořeny, s rodinou a s lidmi z okolí. Máme neklidné sny, které nám ve vzpomínkách vstupují do vědomí, nebo se zase brzo budíme, když nás duše zemřelých navštěvují. V lásce se dějí velké změny, hlavně, když nám chvíle příjemně strávené ve společnosti milovaného člověka tak rychle utíkají. Pod vlivem Venuše a Saturna ve znamení Střelce jsou vztahy mnohem pevnější a zajímavější, než si myslíme a proto máme chuť si vybudovat perspektivní a prosperující vztah. Často se však stává, že přebytečná negativní energie vyvolává úzkost, nervozitu a strach. Přitom nás Saturn s Venuší inspiruje k vybudování si trvalého vztahu na stabilních základech :-P Kolikrát tak v poradně u výkladů přemýšlím, odkud se stále bere v lidech ten neskutečně obrovský strach, co se vůbec stalo, že jim ten strach udělal čáru přes rozpočet a oni tak zůstali trčet na jednom místě. Kam až sahá paměť naší duše a co si sebou člověk přináší jako genetickou informaci rodu. A nejúčinnějším kouzlem je, když každý člověk přiloží ruku k dílu a začne na sobě makat. Pak se dějí zázraky :-D A protože máme sychravý podzimní čas, kdy spotřebujeme více čerstvého kořene zázvoru, můžeme si snadno připravit elixír. Od starověku je zázvor považován za silné afrodiziakum a proto je nazýván kořením lásky. Čerstvý kořen zázvoru pokrájíte na kolečka a necháte po dobu tří týdnů vylouhovat v lihu. Pak stačí jen pár kapek zázvorového lihu, který je vhodný na klimakterické obtíže a tiší bolesti hlavy, zmírňuje i nevolnost. Zázvor udržuje mladistvý vzhled a vitalitu a například denně 1 čajová lžička čerstvě nastrouhaného zázvoru s medem pomáhá v těle odbourat tukové zásoby. Dobré ráno s anděly a krásný podzimní den vám v lásce a úctě přeje astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 1000 korun. Od ledna 2017 je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.