Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Májovým měsícem, v pátek, dne 3. května roku 2019 vstupuje Černá luna do Ryb. Ryby jsou kultem tajemna a završí nám devítiletou etapu života.

Májovým měsícem, v pátek, dne 3. května roku 2019 vstupuje Černá luna do Ryb. Ryby jsou kultem tajemna a završí nám devítiletou etapu života.

Autor: v Středa 01.05.2019 15:11:37 |

Krásný den přátelé a miláčkové  Pátečním dnem s datem 3. května roku 2019 začíná působit vliv Černé luny z vodního, tajemného a pohyblivého znamení Ryb. V Rybách nám setrvá až do 27. ledna roku 2020  Naposledy byla Černá luna v Rybách od června roku 2010 do března roku 2011, což byl dle numerologie rok pod vládou trojky. A opět se nám po devíti letech navrací Černá luna zpět do znamení Ryb a do roku 2019, který je pod vládou trojky Tajemství Černé luny v Rybách, kterou často známe jako bohyni Lilith a která je též nazývána bodem smrti (nejde o planetární těleso) se symbolicky spojuje s osudovým zlomem jasnozřivosti a rozplynutím minulosti. Ve kterém z vašich dvanácti astrologických domů v horoskopu se nachází znamení Ryb, tam vstupující Černá luna otevře vzrušující životní téma, aby rozplynula stíny a završila váš devítiletý cyklus. Můžete si položit otázku, co zásadního, či posedlého a rušivého, anebo naopak fascinujícího jste ve svém životě v roce 2010 až 2011 zaznamenali, anebo po čem jste toužili, a můžete danou etapu života završit. Ve starověké historii představuje Černá luna Bohyni Isis, která je zobrazována s hadím ocasem. Představuje touhu ega, temnou minulost, odmítání a strach, v Rybách pak zastupuje kult tajemství, oběti, anebo utrpení. Vliv Černé luny je značně odlišný v ženském horoskopu od horoskopu mužského. Když se Černá luna v horoskopu nachází na Ascendentu, Descendentu, anebo na IC či MC, pak je její vliv obzvlášť dominantní a sehraje ve vašich životech důležitou úlohu. Jestliže máte ve svém životním horoskopu narození Černou lunu v Rybách, anebo jste narození ve znamení Ryb, bude letošní rok vaším rokem pod vládou Černé luny. Dále, když je Černá luna v aspektech se Světly, jako jsou Měsíc a Slunce, je důležitým zorným úhlem pro osvětlení osobnosti a nastalých událostí. V neharmonických aspektech Černá luna symbolizuje prázdno a odmítnutí. Bezesporu, když Černé luně dovolíte vstoupit do svého života, pak vliv této krásné a tajemné bohyně vyhojí nevyléčená, vyhořelá a prázdná místa vašeho života, aby je opět naplnila novou živoucí energií. Vždy se děje za předpokladu, když duše pochopila své dosavadní lekce, dostává novou životní šanci a opouští bolestné téma života svého. Proto je tento fiktivní bod na oběžné dráze Měsíce kolem Země nazýván bodem smrti – čili ukončením, rozplynutím, završením a početím nových začátků. Ryby zastupují poslední dvanácté znamení zvěrokruhu a jsou tématem minulosti a minulých životů  V astrologii a v horoskopu máme dvanáct mundánních domů, o kterých mluvíme jako o astrologických domech, zkráceně řečeno domech. Domy mají na nás vliv dle svého uspořádání v horoskopu a dle planetárního obsazení.

První dům (ascendent) ovládá hmotné tělo, jeho vzhled a duši, čili osobnost. Druhý dům ovládá hmotné věci, jako jsou peníze. Třetí dům ovládá sourozence, sousedy, myšlení, komunikaci, krátké cesty, školu a studia a dopravní prostředky. Čtvrtý dům (IC) ukazuje na rodiče, původ rodiny, pozemky, domy a životní podmínky, ukazuje na vše, co souvisí se zemí. Pátý dům vládne láskám, milostným vztahům, tajným milencům, sexuálním hrátkám, dětem, rodičovskému životu, štěstí, zábavám, koníčkům a spekulacím. Šestý dům vládne zdraví, zaměstnání a způsobu, jakým pracujeme. Sedmý dům (descendent) vládne manželství, podnikání a partnerství, protivníkům a soudním sporům. Osmý dům je tématem smrti, dědictví, okultních schopností a úrazů. Devátý dům je kultem náboženství a duchovních zážitků, ciziny a dalekých cest, zákonů. Desátý dům (MC) má vliv na rodiče, na sociální postavení ve společnosti, na kariéru a na vládu. Jedenáctý dům ukazuje přátelé, společníky a příznivce, tajná přání, naděje a touhy, také nevlastní děti. Dvanáctý dům vládne minulosti, minulým životům, ale také nepřátelům, pletichám, léčebnám, starostem, či omezením, například ústraní, nemocnice …

Miláčkové, aspekty Černé luny mohou završení minulosti zvýraznit, protože Černá luna je vodních Rybách velmi citlivá, pohyblivá, a je spjata se způsobem cítění a prožívání, takže se vám může zviditelnit a léčit, anebo už zakončit téma úseku života, který se spjatý s vaším astrologickým domem v Rybách Očišťujte si svá obydlí, očišťujte své dušičky a fyzická těla od zbloudilých duší a od nemocí. Užívejte si, dopřejte si odpočinek a prožívejte své pocity, nebojte se otevřeně mluvit a podělit se o zkušenosti, aby jste se odpoutali od bolestných zranění a mohli tak uzavřít devítiletý cyklus a jednu etapu života s tajemnou Černou lunou v Rybách. Letošní rok 2019 je rokem završenosti a rozvázáním karmického uzlíku a platí to  pro všechny bytosti, které svým otevřeným a vyléčeným srdíčkem cítí, že mohou jít zase dále. Mějte se úžasně, láskyplně a nádherné léto vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka Bártová.

Krásný den miláčkové, vítejte v nabídce služeb. Pro objednání se do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám poradenství a výklady horoskopu a karet v mé astrologické poradně a věštírně. Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradnyA veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, Akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na poradenství a na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Kontakt Ale více informací k nabídce a ceník výkladů najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás. S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka Bártová.