Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Lunární týden od 6. května do 12. května roku 2019 a konjunkce Merkura s planetou Uran v zemském znamení Býka.

Lunární týden od 6. května do 12. května roku 2019 a konjunkce Merkura s planetou Uran v zemském znamení Býka.

Autor: v Pondělí 06.05.2019 10:18:07 |

Krásný den a májový týden ve dnech od 6. května, do 12. května roku 2019 přeji všem miláčkům Po nedělním Novoluní, které proběhlo v zemském znamení Býka, nám začala Luna přibývat a vstoupila do vzdušného a pohyblivého znamení Blíženců, kterým planeta Merkur vládne Od okamžiku proběhlého Novoluní vzrůstá osvětlená část Luny až do doby, kdy nastane Úplněk ve Štíru, to znamená do 18. května roku 2019.

Pondělní Luna v Blížencích nám dodá více elánu s širokým rozhledem a v zálibách, jako je četba, kino, cestování a seznamování. Pohlídáme si dýchací cesty, astma, jarní alergie, plíce, průdušky, paže a ruce.

Pondělním dnem, 6. května ve 20 hodin večer vstoupí Merkur do pevného a zemského znamení Býka a vytvoří tak konjunkci s planetou Uran a a začne působit na Černou lunu do Ryb, což přímo demonstruje odmítání vžitých pravidel a nesmyslných zákonů a vládních nařízení. Tato silná planetární konstelace se též projeví v originalitě a výstřednosti u hudebníků, umělců, spisovatelů, nebo u lidí, kteří jsou průkopníky nových myšlenek, nových názorů, propagace svobody, anebo revoluce se svrhnutím vládních politiků a změny systému. Přesto změny neproběhnou podle představ lidí. S působením Černé luny V Rybách na Merkura do Býka se otevře téma psychické lability, duševní úchylky, rovněž u lidí, kteří se věnují léčitelství, zasvěcování či proutkaření, bude v letošním roce s Černou lunou docházet k obrovské čistce. Jinak se pod vlivem Merkura v Býku můžeme pomaleji rozhodovat, jelikož Býk je těžkopádným znamením. Více pozornosti vložíme do umění, do slavností, anebo třeba do dobrého jídla a odpočívání Přestože je Uran planetou náhlých změn a nečekaných zvratů, v pevném znamení Býka je vytrvalý a pomalý, proto změny podstupujeme pouze z našeho vlastního přesvědčení, že my je chceme. Ani planeta Merkur v Býku nic neuspěchá a v pevném znamení setrvá do 21. května roku 2019  

Další přesun dorůstající Luny zaznamenáme ve středu, dne 8. května v 11 hodin a 8 minut letního času. Luna vejde do domovského vodního znamení Raka, ve kterém setrvá do pátečního odpoledne. Pod vlivem dorůstající Luny v Raku dáme přednost domovu, pohodlí a rodině. Může se u lidí projevit prchlivost, nervozita a svou pozornost zaměříme na bylinky, čajíčky, lektvary a na zdravíčko. Rak ovlivňuje žaludek, trávení, dvanáctník, prsa a mléčné žlázy.

V pátek, dne 10. května v 15 hodin a 14 minut letního času přejde dorůstající Luna do ohnivého Lva. Lev ovlivňuje srdce, aortu, krevní oběh a krevní tlak. A květen je měsícem srdce. Luna ve Lvu působí pěkně na myšlenky. Také návštěva kadeřnictví, stříhání anebo úprava vlasů nám obzvlášť prospěje. Pod vlivem Luny ve znamení Lva můžeme mít touhu jít do společnosti, dobře se pobavit, anebo něco ve svých životech organizovat. Nejlépe se projevujeme organizační schopnosti vůči sobě, jelikož organizovat život druhým lidem, tak je naprostá hloupost s na popularitě vám to nepřidá.

A pak na konci týdne, v neděli, dne 12. května v 18 hodin a 23 minut letního času vstoupí dorůstající Luna do zemského znamení Panny. Tady nám ovlivní naše rozumové schopnosti, budeme třídit odpad, anebo uklízet, či věnovat svou pozornost studiu. Panna je racionální a pod vlivem Luny mám smysl pro preciznost, čistotu a nastoluje určitý životní řád. Působí dobře na účes, kdy barva a jiná úprava či  změna stylu účesu lépe a déle vydrží. Jinak Panna ovlivňuje slinivku břišní, tenké a tlusté střevo a pochopitelně trávení. Přeji vám krásný den a celý týden. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka Bártová

Krásný den miláčkové, vítejte v nabídce služeb. Pro objednání se do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám poradenství a výklady horoskopu a karet v mé astrologické poradně a věštírně. Dělám i konzultace a výklady po skype, po telefonu, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradnyA veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, Akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na poradenství a na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Kontakt Ale více informací k nabídce a ceník výkladů najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás. S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka Bártová.