Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Luna vešla do vzdušného znamení Vah a ve článku jsem vám napsala, co je vlastně karma. Píše se den 7. května roku 2017.

Luna vešla do vzdušného znamení Vah a ve článku jsem vám napsala, co je vlastně karma. Píše se den 7. května roku 2017.

Autor: v Neděle 07.05.2017 09:57:01 |

Krásné nedělní dobré dopoledne s datem 7. května roku 2017 přeji vám všem světlušky  Dneska už máme dorůstající lunu ve vzdušném znamení Vah, kterým planeta Venuše vládne. Váhy jsou kardinální vzdušné znamení a působí na ledviny, močový měchýř, čištění krve, rovnováhu tělesných tekutin a na naší pleť. Dneska ráno se mi nechtělo vůbec z vyhřáté postele vstávat  Venku je mlha a mně před očima běží směsice těch nejrůznějších obrazů, příběhů a karmických zážitků, takže vám dneska napíší o teorii karmy, která je důležitým tématem ke zpracování dnešního života. Neustále dostávám dotazy typu, jak je to vlastně s tou naší karmou a co ona karma znamená ?  Nejlepší je, když se  lidé s touto otázkou obracejí nejenom na mne, ale přesto po mé odpovědi dále běží za dalšími věštci či astrology, jestli dostanou stejnou, anebo jinou odpověď, či najdou klamnou útěchu. A já sama za sebe odmítám jakékoli pálení papírků, zaříkávání a mumlání, že vám někdo karmu spálením papírku, nebo utopením, či zakopáním do země daného problému karmu zruší. Nezruší, jelikož takovou hloupostí nelze karmu zrušit. Reinkarnace, kterou považujeme znovuzrozením je výsledkem karmy, kterou si přichází ona duše  na svět prožít. Takže každý jednotlivec, ať je to Anička, anebo Věnceslav, prostě karmu si prožívá každý jedinec ve formě postižení, nemoci,  partnerských zátěží, chudoby, služby a tak dále a tak dále  Karma je důsledkem nezvládnutých lekcí minulosti – minulých životů a těch opravdu je mnoho. Klienti mi dosti často říkají, že karma je jejich trest. Ne prosím vás, karma není trest, je to pouze způsob sbírání lekcí a prožitků, které duše, takže vy, k svému vývoji potřebuje. Ať už jste vtělení do role ženy, anebo do role muže. Proto naše životy považuji za hru a my jsme jen herci, kteří investujeme energii do nabytých zkušeností, načež úkolem vývoje v tomto životě je se naučit, pochopit příčiny, zvládnout je a karmickou lekci ukončit  Takže, co jsme včera nestihli, neukončili a odložili, je tématem dnešního života. Nejdůležitější je v karmickém stavu vidět proud energie, který prostupuje smysl života, lásku a všechno živé, co nás spojuje. Je to láska k veškerenstvu. Nejdůležitější také je projev našeho života.

Vždy se mi vybaví nádherný příběh, který má jak knižní, tak filmové zpracování a jmenuje se “Celestýnské proroctví”  Také od lidí něco slýchávám o zlé karmě, což je model, který se temnou manipulací, anebo už výchovou používá k nahánění strachu, viny, trestu a špatného svědomí. Ale tohle jsou také myšlenky a pocity, které se učíte zvládnout, abyste se vyrovnali se svými životními nutnosti a byli tak schopni zodpovídat sami ze sebe. Karma je výzvou pro lekce, které jste nezvládli v minulém životě, učíte se zvládat v dnešním životě a není dána do souvislosti s vinou, nebo s trestem a celoživotním pykáním. Karmu nelze obejít, ale jedině jí lze prožít. Teprve prožitím a pochopením významu života, proč se vám dané zkoušky dějí, takže přijetím díla, které už bylo nutno dokončit, jedině tak můžeme karmický dluh uzavřít a osvobodit se z kola znovuzrození, to znamená, že v nové formě života se neprojeví ta karma, kterou jste tu měli převtěleni. A tak je jasně pochopitelné, že spálením papírku nad svíčkou, anebo vymazáním křišťálovou krychličkou, automatickou kresbou a jinými praktiky vám nikdo nemůže karmu ze života odstranit a potíže vyléčit. Každá lidská bytost se pohybuje ve spirále tak dlouho, dokud nenačerpá potřebné zkušenosti, dokud si neuvědomí svůj tvůrčí potenciál, dokud nezačne používat svou sílu a dokud nepřekročí zábrany, bariéry, kterými se nechává omezovat. Dokud člověk sám na “vlastní kůži” neprožije a nepochopí, pak nic nezíská a nic se nenaučí  Mějte krásný den, papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥ 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.