Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Luna v ohnivém znamení Berana couvá a pondělní povídání s hvězdami, dne 19. června 2017.

Luna v ohnivém znamení Berana couvá a pondělní povídání s hvězdami, dne 19. června 2017.

Autor: v Pondělí 19.06.2017 05:33:40 |

Krásné a dobré pondělní ráno, dne 19. června přeji všem příznivcům a všem miláčkům hvězd  Luna nám v ohnivém znamení Berana ubývá a už tuto sobotu nás čeká novoluní v Raku   Znamení Berana, kterým právě teď luna prochází, ovládá planeta Mars. A proto všechno, co se děje právě teď, je pro nás hodně, nebo li životně důležité, protože se planeta Mars nachází ve vodním znamení Raka, který ukazuje vazby rodiny a rodové kořeny. A také na nás působí živel ohně a živel vody. S Měsícem v Beranu se zrychluje tep, stres a také nervozita či adrenalin více méně stoupá a my tak nějak v očekávání vcházíme do těch míst, kde můžeme očekávat změny. Beran působí na hlavu, obličej, mozek, oči, horní čelist a životní sílu, na šrámy, boule, řezné rány a popáleniny. S lunou v Beranu máme tendence se do všeho vrhnout příliš impulzivně  A víte, co je krásné v tématu vztahů prožívat, slyšet a vidět ? Jak se teď každý snaží prosadit sám sebe ve vztahu k druhým lidem  Neptun je v Rybách retrográdní, načež v planetární konstelaci s trigonem na Mars do znamení Raka odráží hlavně rodinné vazby a kořeny původní rodiny a rodinné vztahy. Ve všem tom dění si vytváříme nové formy soužití, často nás s retrográdním Neptunem zaskočí chaos, bolest hlavy a zmatek, ale význam retrográdního Neptuna v Rybách spočívá v tom, abychom si o svém životě udělali jasnou, nebo aspoň srozumitelnou představu a neutápěli své zraněné ego v iluzích  Protože když příliš lpíme na druhých lidech a na citových vazbách, pak přeci nemůžeme rozvíjet sebe sami a vlastní hodnoty duše. Což je celkem jasné a srozumitelné. Mějte úžasný den a smějte se, smích je nejlepší léčitel. Také životní optimismus a laskavé myšlenky nám dobré věci do života vnáší. Papa v lásce a v úctě astroložka a vědma Jitka  

Papa a jsem v lásce a v úctě stále s vámi. Vaše astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥ Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. Výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.