Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Luna a Uran jsou v Beranu a povídání na víkend, dne 16. a 17. ledna 2016 a moje pojetí věštění.

Luna a Uran jsou v Beranu a povídání na víkend, dne 16. a 17. ledna 2016 a moje pojetí věštění.

Autor: v Sobota 16.01.2016 11:06:56 |

Krásné a zasněžené sobotní ráno přeji Vám všem miláčkové. Docela se ochladilo a já jen za oknem ve vyhřáté místnosti pozoruji zasněženou krajinu. Dorůstající Měsíc už máme v Beranu. V ohnivém znamení Berana se společně s Lunou nachází Uran a obě dvě planety vytvářejí kvadraturu na Pluta a Merkura do zemského Kozoroha. Znamení Skopce zase ovládá Mars, toho času tranzitující vodním znamením Štíra. Všechny tyto planetární energie nám do duše vnášejí míru netrpělivosti s touhou za každých okolností dosáhnout svého cíle. K tomu teď budeme používat šarm a sílu své osobnosti 🙂 Třeba tím, že se bouříme proti zažitým pravidlům a už potřebujeme objevit hodnotu naší životní cesty. Jen teď rozvášněně připomínám, že Merkura až do 25. ledna máme zadrhnutého v Kozorohu. Takže ať chceme, jak chceme, jsou situace, ve kterých se nedokážeme pohnout z místa. A narážíme do zdi. A ještě nám karma bez výjimky vrací vše, co jsme si v minulosti uvařili, nedovařili, upekli, nedopekli a připálili … 😀 Takže není lepší řešení, než li si vytvořit pohodlíčko, uvařit kafíčko, nalít si šampíčko a dívat se na věci s nadhledem, v klidu a s vnitřním úsměvem. A  zapálit si svíčku. A jaké je moje pojetí věštění ? Již v dávných a dávných časech se rodily vědmy, léčitelky, kouzelnice, čarodějky a tím věštkyně, které lidem věštily a ukazovaly jim světlo, které je povede z úzkého tunelu ven. Vědmy se s takovým božským darem rodí a pak je jen na nich, jakou cestu si zvolí. Dneska je stav přemnoženosti, protože si lidé, kteří rádoby chtějí být věštci a léčitelky, vytvořili svoje pojetí pomoci druhým … Ale jsou to pouze “herci” kteří si na věštce jen hrají, protože byznys z toho mají. A poslední dobou je to tady takovými entity, které nemají nic společného s darem věštění, přemnoženo. Achich bože, tolik příběhů mám k vyslechnutí ve svojí poradně, když špatná věštba dokáže psychicky oslabeným klientům ublížit 🙁 Když už  jdete ke kartářce, anebo jí jinak oslovíte, nejdříve se podívejte, jaké má reference a nejlépe choďte na doporučení někoho, kdo má skvělé zkušenosti. Jedině tak se vyhnete podvodníkům. A věštkyně, které mají placené výklady, pracují na vlastní registraci a mají identifikační číslo, mají mít  oprávnění, takže jsou přihlášené jako osoby samostatně výdělečné činné 🙂 Věštění je dar, který nemá povolení k zneužívání 🙂 V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka 🙂  

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.