Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Luna a Neptun v Rybách a Venuše se Saturnem ve Střelci.

Luna a Neptun v Rybách a Venuše se Saturnem ve Střelci.

Autor: v Středa 13.01.2016 21:06:06 |

Jupiter je pramenem inspirace, božství a moudrosti. Všem Vám miláčkové přeji krásný lednový večer, dne 13. ledna 2016 a povzbuzující zítřejší čtvrtek, dne 14. ledna :-P Jestli někdo sedí a jen čeká, co přijde, pak se ve skutečnosti nechce k ničemu novému vázat. Dneska večer nám působí dorůstající Měsíc společně v konjukci s Neptunem ve vodním znamení Ryb :-) Tak nám přichází nejfantastičtější sny, které si budeme chtít zapsat, přestože nás světské starosti uzemňují, abychom stáli pevně nohama na zemské půdě. Na tom není vůbec nic špatného, protože v chaosu, kterému jsme  teď vystaveni, si můžeme v myšlenkách uspořádat věci tak, jak chceme, anebo jak potřebujeme. Zatím v myšlenkách, jelikož pod retrográdním vlivem Merkura zkoumáme, koukáme a přemýšlíme a tím vlastně stojíme na místě :-D Venušino čarovné kouzlo v ohnivém znamení Střelce nás doslova fascinuje … Ovšem Venušina filozofie společně se Saturnem ve Střelci nás usměrňuje, abychom rozhodování o záležitostech druhých ponechali na lidech, kterých se to osobně týká :-PVenuše je planetou vztahových záležitostí. Ještě zítra si lunární vliv z Rybiček se snovým slovníkem psychicky prožijeme a v pátek, ve 3 hodiny a 50 minut ráno dorůstající Měsíc přejde do ohnivého znamení Berana. Úplněk bude 24. ledna v ohnivém znamení Lva. V lásce a úctě Vaše astroložka a kartářka Jitka :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667 ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po  skype. Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.