Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Legenda, která je spojená s karmou a význam zářijového úplňku, dne 25. září 2018.

Legenda, která je spojená s karmou a význam zářijového úplňku, dne 25. září 2018.

Autor: v Pondělí 24.09.2018 18:24:51 |

V úterý, dne 25. března v 1 hodinu a čtyři minuty v noci vstupuje plný Měsíc do ohnivého Berana, ve kterém asistuje při úplňku  Krásný den přátelé a milovníci tajemna a hvězd  Beran ovlivňuje hlavu, mozek, obličej a životní energii.

Jestli máte rádi růže, nebo máte růže na své zahrádce a využíváte je při rituálech, pak oranžová barva růže je v magii zastoupena jako životní priorita energie a představuje vášeň. Růžičky, které si chcete uchovat pro čarování, uchovávejte ve skleněné dóze. K čarování můžete při úplňku v Beranu použít svíčky nejlépe červené a dlouhé. Úplněk je astrologicky spojený s planetou Mars a s planetou lásky s Venuší.

Současné planetární postavení zobrazuje téma našeho já a protějšího okolí, tedy vztahů. Je snahou vedoucí k překonáním starých myšlenkových pochodů, které jsme si sebou přinesli, aktivně ztělesňuje vůli k životu a vyjádření vlastního tvůrčího já  Vztahy se neobejdou bez lásky a sexuality, nicméně budou mít jinou kvalitu. Co má, anebo mělo skončit, bylo ukončeno  Mars stojí s Černou lunou a jižním karmickým uzlem ve Vodnáři a je pod vládou planety Uran. Vodnář je jako všechna vzdušná znamení pohyblivým znamením a ztotožňuje se s originálním projevem, kdy vyvolává zmatky a překonává, čili bortí všechny zastaralé a dosavadní hranice formy a myšlenky. Pak protilehlým znamením je Lev a ve Lvu se nachází severní karmický uzel, což je dračí bod čerpání síly v oblasti citů, v oblasti srdce a spojení ducha s duší. Chceme být jedineční a hodně se snažíme pracovat sami na sobě.

V pátek, dne 16. listopadu přechází karmické uzle do zemského a kardinálního znamení Kozoroha a do vodního a kardinálního znamení Raka. Do Raka tak vejde severní karmický uzel – dračí hlava a do Kozoroha se dostane jižní karmický uzel – dračí ohon. Tato karmická cesta, která potrvá do června roku 2020 nám otevře téma emocionálních, domovských a rodinných kořenů, kdy budeme čerpat sílu a city v domově, v rodině a budeme konfrontováni s rodinnými vzory svých předků. Začneme důvěřovat svým citům, své rodině a své živočišné síle  Sílu, schopnosti a zkušenosti, které dokážeme načerpat v domově a v rodině, pak můžeme uvolňovat v okolním světě a předávat dál jako duševní zralost a sílu prostřednictvím  moudrosti a milujícího srdce v naší krásné matičce zemi. Mějte nádherné podzimní dny a hodně životadárné energie, mějte sílu pozitivní myšlenky. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka  

Pro objednání do poradny volejte na telefon 775 097 667  Kontakt Dělám i konzultace a výklady po skype, nebo mám písemnou poradnu na konkrétní krátké dotazy Vaše dotazy do poradny.  A veškeré informace už najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění z karet, akášickou kroniku, což jsou záznamy Vaší duše a na čtení z hvězd Vašeho horoskopu, zavolejte na telefon 775 097 667. Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete pouze ke mne, asistent Vás pouze po telefonu objedná ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého vědění a poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na výklad tarotových karet, nebo na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy zobrazují ? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667 Kontakt Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v odkazu   Ceník a nabídka mých služeb pro vás Těším se na vás.