Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Lednové povídání s hvězdami a začátek nového roku 2017.

Lednové povídání s hvězdami a začátek nového roku 2017.

Autor: v Neděle 01.01.2017 12:38:33 |

Krásný a mrazivě zimní vstup do nového roku 2017 přeji všem přátelům a miláčkům hvězd :-P Nový rok otevírá okno do dalších dnů, které všichni prožíváme v okamžiku přítomném. Retrográdní planeta Merkur se pod vlivem Saturna zastavila v zemském Kozorohu a Slunce se také objímá s Plutem v zemském znamení Kozoroha, kterého se společnost, sociální jistoty a vše, co je spojené s politikou a veřejností, dotýká. Merkur je planeta pohybu myšlenek, intelektu a komunikace. Při vlivu retrográdní planety, jako je planeta Merkur, lidé často podléhají nedorozumění, může vypadávat technologie a obracíme se zpět do své duše, nebo li do nitra. Retrográdní Merkur je tak zvanou blokací a když se sami podíváte do svého horoskopu zrození, ve kterém astrologickém domě máte podle hvězd postaveného Merkura, pak uvidíte, čeho se u vás blokace, to znamená kterého životního námětu dotýká. Jaké životní oblasti a co je potřeba vyčistit a naplánovat zcela jiným způsobem. A také, co vám přináší životní zkušenost :-D Jsou to prostě takové odbočky v labyrintu života. Merkur setrvá retrográdní do devátého ledna a pak se toho dne opět plnou parou rozběhne a nabere přímý směr. Mars je v okultním a dvanáctém znamení zvěrokruhu vodních Ryb. Tak proto jsme unavení, máme pocit, že jsme vyčerpáni a v zásadě snáze podléháme lítosti, smutku, pláči, emocím a nemocím. Máme chřipky a průjmy. Ve úterý, dne 3. ledna roku 2017 v 9 hodin ráno vstupuje Venuše do Ryb a ve středu retrográdní Merkur do ohnivého Střelce. Venuše v Rybách, kterým dvanácté znamení zvěrokruhu a planeta Neptun vládne, přinese soucit, radost a štěstí, ale také smutek v lásce. Soucítění bude k bytostem, které se dotýkají našeho srdce. Budeme pod transformační energií volby, abychom si my lidé  uvědomili správnost svých kroků a nových začátků. Proměny skrze nás přicházejí v oblasti milostných setkání a spíše budeme hledat rovnováhu mezi soukromím a mezi tím, co bude zveřejněno. Mnohé vztahy se ještě dočistí, uzavřou a ukončí. Saturn působí na lidi v nesnázích, Pluto ukazuje, na co máme vlohy a do čeho vložíme své životní úsilí. Obelhávat pak můžeme pouze sami sebe :-P V lásce a úctě astroložka a čarodějka Jitka ♥ 775 097 667 ♥

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná.  Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun max za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 900 korun a za dvě hodiny je 1200 korun. Od ledna 2017 je nový ceník služeb. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.