Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Laskavost, milosrdnost a změny, které nás obklopují.

Laskavost, milosrdnost a změny, které nás obklopují.

Autor: v Neděle 24.04.2016 08:59:51 |

Krásné nedělní ráno, dne 24. dubna přeji všem milým příznivcům a přátelům :-) Dneska má svátek Jiří. Jiřím přeji hezký svátek, můj manžel je také Jirka. Před třetí hodinkou odpolední vstupuje ubývající Měsíc do ohnivého Střelce :-) Ve Střelci se potká s planetou Mars. Měsíc pod silným vlivem Jupitera dává životu nádech pohostinství, hojnost domácího krbu a potřebu uvolněné a přátelské atmosféry. Tím myslím vaší lásku k domovině, ve které žijete, přesto, jako vaši předkové můžete mít své špatné, podrážděné a na únavu náročné dny :-D Vždy záleží na vaší duši. Také Mars je zabarvený Jupiterem a své akční a motivační procesy prokládá rozumem a praktičností. Pluto je v zemském Kozorohu dlouhodobě retrográdní, Pluto je v mytologii bohem podsvětí, je planetou velkých zkoušek, pádů a proměn … Ve společnosti pohřbívá minulost :-) Bohužel jsou v našem státě rovněž pohřbeny sociální jistoty a důchody … :-(( V psychologii má jako pán podsvětí podobu transformace, kdy během života umíráte proto, abyste se znovu narodili. Takže, miláčkové bděte a věřte, že dokážete být silnější a životaschopnější, než jste dosud byli :-P Změny a ztráty se vás vždycky nějakým způsobem dotýkají … Ale v okamžiku, kdy cítíte beznaděj, úzkost a nějaký strach, vás změny přinutí se postavit opět na nohy a znovu vyjít z hlubin temnoty a bolesti ven na světlo boží. Zvláštním téma jsou pak závislosti a posedlosti. Sdílím s vámi své bohaté zkušenosti s lidmi, kteří mne vyhledávají a své příběhy mi vyprávějí. Jak dlouhý a kvalitní život prožijete, to záleží na vás, jak bohatá vaše proměna bude. Změny vibrací a energií nabírají na intenzitě … Transformace našeho já mne nesmírně fascinuje :-):-P Jen nevěřím na ty nesmyslné bláboly všech těch spasitelů, fanatiků. Ve vlastním rozhodování se hlavně řiďte svým otevřeným srdíčkem, intuicí a nebojte se být a žít svůj vysněný život, třeba úplně od začátku. Je důležité, aby jste věci odhadli střízlivě, proto vám stále píšu, bděte. A moje víra ? Věřím na Anděly, věřím že matka příroda bude opět štědrá, když jí úctu a lásku navrátíme, bohatě se nám odmění. Začnu nahrávat videa a sdílet s vámi povídání s Anděly. Vím, že už přišel čas :-P V lásce a úctě astroložka a kartářka Jitka :-P 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotovými kartami magie druidů. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.