Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Květnová předpověď v roce 2012 :-)

Květnová předpověď v roce 2012 :-)

Autor: v Sobota 28.04.2012 21:55:58 |

Krásný a srdíčkový den vám všem přejí májové hvězdičky a vítám vás v květnovém povídání s hvězdami ♥ Májový měsíc lásky a čarovně půvabné hvězdy nás okouzlí svojí sluneční září a čeká nás příjemně teplé počasí. Slunce putuje zemským Býkem a v neděli, dne 20.května v 17:29 letního času přestoupí do vzdušných Blíženců. Všem zrozencům ve znamení Blíženců přeji pěkné narozeniny 🙂 A protože Máj je časem lásky a v květnu je nejvíce zatížené naše srdíčko, budeme se v tomto čase věnovat srdečním záležitostem a hlavně léčit a v lásce hýčkat nejenom duchovní srdce, ale také léčit srdce na fyzické úrovni.

Jsme v měsíci lásky s energií Hada a lásce a partnerským vztahům náleží tolik opěvovaná planeta Venuše putující souhvězdím Blíženců, kterému náleží třetí astrologický dům zosobňující naše myšlenky, komunikaci a okolní vztahy, takže budeme naše životní cesty daleko více naplňovat souzněním, vyvážeností, ale také znovuzrozením v partnerství, protože od patnáctého dne květnového měsíce se Venuše opět nachází v retrográdním postavení v souhvězdí Blíženců.

Květen je pátým měsícem v roce a letošní rok 2012 je také pod vlivem karmické číslice pět. Jako celek nám poté vychází číslo 10/1. Desítka v tarotovém výkladu ukazuje energii “Kola osudu” a jednička zase “Mága” Jestliže jste si v březnovém a dubnovém čase prožívali složité, náročné a zvratové období, pak květen vám přináší změnu situace, která vám umožní posunout se vpřed, anebo sklouznout zase zpět, což záleží na vaší přípravě a odhodlání ♥ Jestliže máte v sobě uklizeno a vědomě vyřešeno, pak nic neřešte a užívejte si pobytu v Lásce a v souladu s přírodou na naší Matičce Zemi, však Světlo je uvnitř každého z vás.

Druhou květnovou neděli nám přinese datum 13. května. Tato neděle patří všem maminkám a Svátku matek. Historie nám o tomto svátku říká, že v Anglii v 16. století se tento den slavil na počest všech anglických matek v období zvaném Lent, to znamená čtyřicetidenní postní období od Velikonoc. A v křesťanství si v nedělí, dne 27. května připomeneme i Boží hod svatodušní – Letnice. Ve středu, dne 9. května v 7:12 letního času vstupuje Merkur do zemského Býka a ve  čtvrtek, dne 24. května ve 13.08 letního času přestoupí planeta Merkur do souhvězdí Blíženců, které jsou Merkurovým domovským znamením.  Také tato planeta utříbí vaše myšlenky a přinese vám nové směry, kvalitu času a spolupráci s úřady…Podpisy smluv, sňatky a rozvinutí tvůrčích schopností :o)

Vaše otázky často směřují k vývoji na naší politické scéně s přáním odchodu politiků. Změny se nejenom okolo nás, ale také uvnitř nás dějí neustále, ať už vedou pouze k naší pasívní nespokojenosti nebo zase právě naopak (transformaci). Ale věřte, že i tato situace je naším školitelem a jen na nás všech záleží, jaké hranice (mantinely) si nastavíme…A také jak dlouho budeme vzdorovat manipulaci s omezováním naší svobodné vůle. Ale na přelomu léta se vstupem do podzimu jsou hvězdy pro nás velkou výzvou a přináší osudové změny, posuny a zvraty v naší společnosti a taktéž v politickém dění…

A stále žhavým tématem jsou lásky, proto uzdravujte svoje srdíčka, jsou pouze vaše a jen na vás samotných leží vlastní zodpovědnost za skutky a vůle rozhodnutí, jak se svým životem naložíte ♥ 🙂 Hvězdy vám ukazují, kdy dozrál čas a nejlepší příležitosti, kdy můžete začít něco konat, ale jen na vás spočívá ona vlastní vůle rozhodnutí, jakou cestu si ve svém novém osudu zvolíte.

Proto svým srdíčkem přijměte, že Život je přeci nádherný a stojí za to Být. S láskou a s léčením srdíčkový májový čas vám přeje vaše Jitka Bártová ♥ 🙂