Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Krásný pondělní večer a povídání na úterý, dne 10. února 2015.

Krásný pondělní večer a povídání na úterý, dne 10. února 2015.

Autor: v Pondělí 09.02.2015 20:25:28 |

Krásný pondělní večer a pohádkovou dobrou noc přeji vám všem zlatíčka 🙂 Dneska ráno jsem zaspala 😀 A pak jsem měla celý den fofrníčky, ale klienti byli úžasní a tak i věštění bylo milé 😀 Do úterního rána se už probudíme s ubývající Lunou ve znamení Štíra, kterému Mars, Pluto a osmé znamení zvěrokruhu vládne. Luna ve Štíru působí na žíly a tepny, vysoký krevní tlak, močové cesty, konečník, pohlavní orgány a na bolesti hlavy a migrény. Naše tělíčko, mysl a city mohou procházet určitým napětím, nicméně příznivé působení Venuše a Neptuna v Rybách nám v partnerských a osobních vztazích přináší citové a duševní uspokojení 🙂 Úterní den bude naplněn něčím zvláštním, jedinečným a přinese nám nějakou zvláštní šanci, výzvu, anebo nějaké zvláštní spojení… 😀 ♥ Naše silná touha bude pramenit z potřeby lásky 🙂 Můžeme zapalovat zelené svíčky a v laskavosti pohladit bližní matičku Zemi. 

Přeji vám nádherný čas plný světla a lásky ♥ V srdíčkovém objetí vaše astroložka a kartářka Jitka ♥ 

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny anebo nabídku výkladu po skype.

Veškerou nabídku mých služeb a ceník  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotem magie druidů a vykládám andělským tarotem. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezeníčko prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 750 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.

Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v Ceník a nabídka mých služeb pro vás