Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Přeji krásné středeční ráno, dne 7. června 2017, o půlnoci vešel Merkur do Blíženců, karmické nahlížení a karta pro dnešní den.

Přeji krásné středeční ráno, dne 7. června 2017, o půlnoci vešel Merkur do Blíženců, karmické nahlížení a karta pro dnešní den.

Autor: v Středa 07.06.2017 06:45:11 |

Krásné středeční dobré ráno přeji všem příznivcům stránek a všem klientům  V úterý vešla Venuše do Býka a dnešní půlnocí Merkur do Blíženců  V pátek, dne 9. června vrcholí úplněk ve Střelci a já budu dělat rituál  Merkur je v Blížencích doma, čili je ve znamení zvěrokruhu, které mu jako domov náleží. Silná potřeba se rozvíjet je teď pro nás nesmírně důležitá. Merkur je v kvadratuře na oba dva karmické uzle. Na sestupný lunární uzel ve Vodnáři a na vzestupný lunární uzel ve Lvu. Tato vazba ukazuje na téma myšlení a rozvíjení vlastních myšlenek, komunikace, učení a poznání. Vše společně tvoří růst  S působením vzestupného karmického uzle ve Lvu se učíme zdokonalovat svou originální osobnost ve vztahu citových prožitků, milování svého těla, ducha, duše a pochopitelně hmoty pozemské. Tím, jak milujeme sebe, jak vnímáme svůj vnitřní svět, pak milujeme vnější svět, děti a vše, co nás v průběhu života obklopí. Nebo li co vysíláme, to se nám vrací zpět. Když se zaobíráme přehnanou péčí a odpovědností a starostlivostí o druhé a svou krásnou duši opomíjíme a na sebe zapomínáme, vrací se nám osamocení a druzí na nás zapomínají. Často od klientů slýchávám, jak se mohou přetrhnout, aby se druhému člověku zavděčili, umetají mu jeho vlastní cestičku a sami na sebe zapomínají. Poté očekávají zpětnou vazbu a štěstí se jim prostě vyhýbá, protože soustředili veškerou sílu, pozornost a odpovědnost ke druhé duši a sami na sebe zapomněli. A právě vlivem planety Merkur na oba dva karmické uzle se dělíme o svou citlivost s myšlením, komunikujeme a učíme se rozlišovat citové zápletky v partnerství, používat vlastní osobnost a učíme se rozsvítit své světlo tak, abychom porozuměli druhým a dotkli se poznání věčné lásky, bohatství a plodů matky přírody… Což je cesta ještě daleká… Pro dnešní den jsem vytáhla kartu “Luna” Je to karta ženství, ovšem také citlivosti, klamných představ, iluzí a emocionálního prožití. Něco vás pravděpodobně rozruší tak moc,že vám ono prozření pomůžete něco ve svém životě pochopit. Pokud vás dneska čeká mimořádné rozhodnutí, buďte přeci jen obezřetní a vše si promyslete, pročtěte, než něco podepíšete a uzavřete, hlavně v oblasti financí  Papa a nádherný den vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka ♥ 775 097 667 ♥

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.