Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Krásné sobotní ráno, dne 7. května s přibývajícím Měsícem v zemském Býku.

Krásné sobotní ráno, dne 7. května s přibývajícím Měsícem v zemském Býku.

Autor: v Sobota 07.05.2016 08:01:00 |

Přemýšlela jsem, že na fcb opět zavřu přijímáni zpráv 🙂 Ale nakonec nechám zprávy otevřené, protože už miláčkové respektujete soukromí mojí bytosti ❤ Vždy jsem jako dávná vědma k podpisu připojovala astroložka a kartářka. Dneska se začínám vědomě podepisovat Jitka ❤ Usmívám se, kolik blábolek se na fcb snaží pro sebe vymyslet originální podpis, aby daly najevo, že ony jsou nosiči světla a že jsou spasitelky lidských osudů 😀 😀 😀  Já se akorát snažím vymyslet, jak si doplním svůj originální šatník o další kvalitní kousky oblečků. Připojené srdíčko k mému křestnímu jménu Jitka vypovídá vše a vy už také víte, kdo jsem 🙂 Nikdy nezapomínejte, že důležité je být sami sebou. A v každým z nás stále zůstává kus dítěte. Co vy na to ? Ve mne aspoň ano, ve vzpomínce, jak o mne tatínek pečoval. Už to bude 24 let, co tatínek odešel na druhý břeh. Často se mne klienti ptají, jaké to na druhém břehu je. Strašně moc se bojí smrti. Se smrtí se setkáváme denně. Noc přichází proto, aby se s příchodem rána narodil nový den. V lásce a úctě Jitka  ❤  775 097 667 

Při objednávání do poradny se Vám na čísle telefonu 775 097 667  ozve příjemný hlas mého syna Daniela a nabídne Vám termín ke mne do poradny. Dělá mi teď asistenta ♥ Děkuji ♥  Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci? Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny Veškerou nabídku mých služeb a ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši.

A jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667  :-) Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého syna, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, syn Vás pouze objedná :-) Miluji Vás ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 667  Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás  Miláčkové moji, výklad tarotových karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. A jaké karty při výkladu používám? Miluji tarotové obrázky a miluji anděly. Vykládám tarotovými kartami magie druidů. Pracuji s překrásnými andělskými kartami od Doreen Virtue. Cena za celý výklad karet a naše sezení je 600 korun za jednu hodinu. V případě vašeho zájmu o další věštění je možné naše sezení prodloužit, kdy cena za jeden a půl hodiny je 800 korun a za dvě hodiny je 900 korun. Ale věřte, že hodina času strávená při výkladu karet je zcela postačující, včetně případně doplňujících odpovědí na vaše konkrétní otázky, které s vámi souvisí.