Nacházíte se zde: Úvod Povídání s hvězdami Měsíční předpověď, co nám hvězdy říkají Krásné sobotní dobré ráno, dne 3. června 2017 přeji vám všem. Víkendové povídání a jak na nás působí luna ve vzdušném znamení Vah a Mars se přesouvá do Raka.

Krásné sobotní dobré ráno, dne 3. června 2017 přeji vám všem. Víkendové povídání a jak na nás působí luna ve vzdušném znamení Vah a Mars se přesouvá do Raka.

Autor: v Sobota 03.06.2017 08:04:56 |

Krásné sobotní dobré ráno přeji všem přátelům a miláčkům  Oknem do naší ložnice proudí sluneční paprsky a mě se nechce vstávat  Ale začíná nový krásný den. Křik štěbetajících ptáčků mě dokonale probouzí a vylézám z peřiny ven, abych se koukla na to naše boží sluníčko, které svítí a na srdci hřeje  Dneska po druhé hodině noční přešla dorůstající luna do vzdušného znamení Vah. Váhy působí na ledviny, močový měchýř, na rovnováhu tělesných tekutin a na naší pleť. Jsou kardinálním vzdušným znamením a jejich vládcem je Venuše. Lidé, kteří se narodili s Měsícem ve Vahách mají daný styl, smysl pro vkus, umění, spravedlnost. Je krásné letní počasí a může se stát, že si spousta z vás začne všímat svých pocitů lásky , bude toužit a romanticky se poohlížet po novém partnerovi. Slunce v Blížencích má opozici k Černé luně ve Střelci a kvadraturu k Neptunovi do Ryb. Kdo klade příliš velký důraz na svět iluzí, anebo má jisté tendence k pesimismu, pak může počítat se zklamáním. Je vhodná doba pro kosmetické ošetření pleti, kvalitní a výživné pleťové masky a masáže včetně dekoltu. Vztahy, lásky a milostná vzplanutí, která zpočátku vypadala nezávazně, tak se teď bouřlivě prožívají  Do šestého června je Venuše v ohnivém, čili marsovském znamení Berana v objetí s planetou Uran  Zítra, to je v neděli, dne 4. června vstupuje Mars do Raka. Vládcem Raka je Měsíc. Měsíc vládne říši podvědomí, v níž jsou uložené všechny vzpomínky a sny. Rak je vodní emocionální a prožitkové znamení zabarvené měsíční energií a proto Mars v Raku ovládá pocity, nálady, emocionální výkyvy, když lehce propadneme melancholii. Rovněž působí na inspiraci, kterou čerpáme z prožitků, z přírody, vody, rybníků, potůčků, luk a hájů  A začnete zvažovat, jak si upevnit své pozice v domově, v rodině a jak naložit se svým životem. Nicméně co se může jevit jako zpřetrhání pout, vás vlastně  dovede k zodpovědnosti za sebe samé, usebrání sil včetně životních hodnot, které pod vlivem planety Mars v Raku vědomou volbou přijmete. Mars je aktivní planeta ohně, vzplanutí a vášně a Měsíc je planeta citová, prožitková a silně prožívá emocionální bouře. Nádherný den, víkend a dny příští vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka ♥  Papa ♥ 775 097 667 ♥

Jestli se mi chcete objednat na osobní konzultaci, věštění a čtení z hvězd, volejte na telefon 775 097 667 anebo na telefon 777 602 325 Když pracuji, věštím a prostě jsem zaneprázdněná výklady, ozve se Vám příjemný hlas mého skvělého asistenta, který má u sebe můj diář a objedná Vás ke mne do mojí astrologické poradny. Takže na výklad půjdete ke mne, asistent Vás pouze objedná ♥ Vaše Jitka ♥ Hledání pomoci v tajemné říši astrologie nás snad nikdy neopustila, protože nevyčerpatelná je studánka tohoto moudrého poznání hvězd, kdy nás zajímá, co za osud nám vložily sudičky do kolébky a jaké dary můžeme ve svých životech otevřít, anebo co zase můžeme opustit… Chcete se ke mně objednat na horoskop a tak poodhalit roušku tajemna Vašich životů? ♥ Potřebujete pochopit svůj osud a karmu a ukázat cestu, kterou Vám hvězdy doporučí? Můžete se ke mně objednat do mojí poradny, když mi zavoláte na telefonní číslo 775 097 66 anebo 777 602 325 Kontakt Mohu vám dle vašeho přání výklad a horoskop nahrát na CD, které si sebou odnesete. Ale více informací k výkladům a všechny ceny najdete v  Ceník a nabídka mých služeb pro vás

Potřebujete nutně a rychle poradit v konkrétní životní situaci?  Pak můžete využít služeb mojí velmi oblíbené písemné poradny v odkazu Vaše dotazy do poradny. Veškerou nabídku mých služeb a nový ceník  najdete v odkazu Ceník a nabídka mých služeb pro vás Mohu vám nabídnout úžasné čtení Akáši. 

Miláčkové moji, výklad karet používám pro zjištění celkové situace s pohledem do vaší budoucnosti ♥ Karty kombinuji s výkladem astrologie dle data vašeho narození a když vejdete do mojí poradny a věštírny, věštím vám já sama, co vám karty a také hvězdy ukazují. A karty odkryjí vaší budoucnost, partnerské vztahy a lásky, děti a domov, pracovní a finanční poměry … Výklad, doplněný numerologií a výpočtem vašeho životního čísla, vám připraví zajímavé posezení s poodhalením závoje vašeho života, při kterém upřednostňuji své telepatické schopnosti. Výklad karet v časové délce 45 maximálně až 60 minut stojí 600 korun, 90 minut stojí 1000 korun a 120 minut stojí 1500 korun.